Ana Sayfa AVM Zelf’lerin sihirli dünyası Carrefour Bursa AVM’de

Zelf’lerin sihirli dünyası Carrefour Bursa AVM’de

Carrefour Bursa AVM, 23 – 31 Ocak tarihleri arasında tüm çocuklara eğlenceli ve sihirli bir dünyanın kapılarını açıyor. Sömestr tatilinde Zelfler’in sihirli dünyası Carrefour Bursa AVM’de olacak.

Carrefour Bursa AVM’nin minik ziyaretçileri, Zelf’lerin sihirli dünyasında keyifli bir yolculuğa çıkacak. Dünyada tüm çocukların çok sevdiği, uzun renkli saçlarıyla her biri ayrı karakter ve özel güçlere sahip olan birbirinden sevimli Zelf’ler, 23 – 31 Ocak tarihleri arasında her gün 13:00’den 18:00’e kadar Carrefour Bursa AVM’de çocuklarla buluşacak.

Etkinliğe katılan çocuklar, Zelf haritasından kendi Zelf’ini seçerek karakterinin saçını takacak, atölye alanında Zelf maskelerini ve sihirli çubuklarını tasarlayacaklar. Atölye çalışmalarında Zelf maskesi ve sihirli çubuk süslemelerini tamamlayan minik Zelf’ler, sihirbaz eşliğinde ilgi çekici ve keyifli illüzyon gösterileri ile eğlenecek, eğlenirken de küçük numaralar öğrenme şansını yakalayacaklar.

Çocuklar, ayrıca etkinlik alanında bulunan tablet ünitesinde Zelf oyunu oynayıp, 3 boyutlu dekorlar ile fotoğraf çektirebilecekler. Arkadaşları ile ya da bireysel olarak oynayabilecekleri magnetli pano ve Ipad oyun ünitelerinin tadını çıkaracak minikler, “Kendi Zelf’ini Kendin Tasarla” oyununda dijital ekranda kendi Zelf karakterlerini tasarlamanın keyfini yaşayacaklar.

Carrefour Bursa AVM’nin minik ziyaretçileri, doyasıya eğlenecekleri etkinlik sonunda kendileri için hazırlanan sihirbazlık sertifikasına da sahip olacaklar. 23 – 31 Ocak tarihleri arasında “Zelf ile Sihirli Yolculuk” etkinliğine ev sahipliği yapacak Carrefour Bursa AVM, tüm çocukları bu keyifli etkinliğe davet ediyor.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz