Ana Sayfa Marka-Mağaza Zafer Kurtul ve Hakan Ergin aşure dağıttı

Zafer Kurtul ve Hakan Ergin aşure dağıttı

CarrefourSA, Maltepe Park AVM’deki hipermarketinde bolluk ve bereketin simgesi aşureyi müşteri ve çalışanlarıyla paylaştı. Etkinliğe, Sabancı Holding CEO’su Zafer Kurtul ile CarrefourSA Genel Müdürü Hakan Ergin katıldı.

CarrefourSA, bolluk ve bereketin simgesi, paylaşma ve dayanışmanın vesilesi, farklılıkların ahenk içinde ortak bir tat oluşturmasının en güzel örneği, birlikteliğimizin en güzel bir ifadesi olarak bilinen Aşure ayını bu yıl ayrı bir önemle kutluyor.
CarrefourSA’nın, Maltepe Park AVM’deki hipermarketinde, 13 Ekim Perşembe günü müşterilerine ve çalışanlarına aşure dağıtımı gerçekleştirildi. Etkinliğe, Sabancı Holding CEO’su Zafer Kurtul ile CarrefourSA Genel Müdürü Hakan Ergin katıldı.

Sabancı Holding CEO’su Zafer Kurtul, “Aşure ayını, CarrefourSA çalışanları ve müşterileriyle birlikte karşılamaktan ve bugün burada olmaktan dolayı çok mutluyum. Aşure, bize farklılıklarımızla beraber bir arada yaşamanın önemini çok iyi anlatıyor. Biz, Türkiye’nin Sabancı’sı olarak güzelliklerimizi ve geleneklerimizi her zaman korumamız gerektiğine ve birlikte çok güzel bir bütünün parçası olduğumuza inanıyoruz” dedi.

CarrefourSA Genel Müdürü Hakan Ergin de, bolluk ve bereketin simgesi aşurenin; paylaşma ve dayanışmanın vesilesi, farklılıkların ahenk içinde ortak bir tadı oluşturmasının en güzel örneği, birlikteliğimizin en güzel bir ifadesi olarak bilindiğini hatırlattı.
Hakan Ergin, “CarrefourSA olarak bizler de Aşure ayını bu yıl özel bir şekilde kutluyoruz. Aşure paylaşmanın, dayanışmanın, birlikteliğin ve sevginin ifadesi, bolluk ve bereketin simgesi… Aşure pişirip dağıtmak günümüzde halkımız tarafından güzel bir uygulama olarak sürdürülüyor. Bu da sevginin pekişmesine bir vesile oluyor. Biz de bugün Sabancı Holding CEO’muz Zafer Kurtul ile birlikte Maltepe Park AVM’deki hipermarketimizde müşterilerimize ve çalışanlarımıza aşure dağıtmaktan, kültürümüzün bu önemli değerini sürdürmeye katkı sağlamaktan büyük mutluluk duyuyoruz” diye konuştu.

“Aşure Elden Ele Değil, Kalpten Kalbe Verilir”

CarrefourSA, Aşure ayı boyunca fındıktan fıstığa, buğdaydan nohuta, nardan üzüme geleneksel aşurelik ürünlerine raflarında özel fiyatlarla yer veriyor. Marketlerde “mis gibi aşure” ikramları yapılırken, aşurenin anlamından, tarifine kadar bilgilendirici içerikler müşterilere sunuluyor.

“#aşureninanlamı” etiketiyle düzenlenen fotoğraf yarışmasında ise bolluk ve bereketin simgesi aşurenin birlik ve beraberliğimizi vurgulayan özelliği ile kültürümüzdeki önemine dikkat çekiliyor. “Aşure elden ele değil kalpten kalbe verilir” sloganı ile hazırlanan reklam filminde ise, aşurenin toplumsal sevgi saygı için önemi anlatılıyor.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz