Ana Sayfa AVM Park Afyon’da Mehmet Ali Erbil ile kahkaha fırtınası

Park Afyon’da Mehmet Ali Erbil ile kahkaha fırtınası

Park Afyon AVM, Afyonluları Mehmet Ali Erbil ile buluşturdu. “Oğlumun okul parası için AVM’den AVM’ye koşturuyorum” diyen Erbil ile kahkaha fırtınası esti.

ECE Türkiye tarafından yönetilen, Afyon’un en büyük alışveriş merkezi Park Afyon’da önceki gün Mehmet Ali Erbil fırtınası esti. Banu Noyan organizasyonuyla gerçekleşen etkinlikte ünlü şovmen Mehmet Ali Erbil, otomobil çekilişi yaptı. 176 bin kişinin katıldığı Mercedes CLA 180 çekilişinde talihliyi Mehmet Ali Erbil belirledi.
Kariyeri boyunca binden fazla otomobil dağıttığını söyleyen Erbil, “Bugün için 176 bin kişi alışveriş yapıp çekilişe katılmaya hak kazanmış. Bu çok önemli… Bu AVM’yi işadamları birlikte yapmışlar. Park Afyon Avrupa’nın en önemli AVM yönetim şirketi tarafından yönetiliyor. Kariyerim boyunca binden otomobil dağıttım. Kanal benden günde bir tane otomobil vermemi rica ediyordu ama ben 3 tane veriyordum. Herkese hediyeler dağıttım ama ben bu konuda çok şanssızım. Daha amorti bile çıkmadı” dedi.

Sabah oğlu Ali Sadi’yi okula gönderdikten sonra Afyon’a geldiğini belirten Mehmet Ali Erbil, “Oğlum, nereye gittiğimi sorunca ‘Afyon’a AVM çekilişi için gidiyorum’ dedim ama anlamadı. En sonunda ‘bu gittiğin okulun paraları nasıl kazanılıyor. O AVM senin bu AVM benim koşturuyoruz’ dedim” sözleriyle herkesi güldürdü.
Afyon ve çevre illerden gelen binlerce kişinin büyük ilgi gösterdiği çekilişte Mehmet Ali Erbil, çekiliş sonrası ziyaretçileri yarıştırarak hediyeler dağıttı. İzleyenler Erbil’in esprileri ve yarışmalardaki muzip tavırlarıyla kahkahaya boğuldu.

Ünlü şovmeni görmeye gelenler arasında Afyon Huzurevi sakinleri de vardı. Özel misafirleriyle yakından ilgilenen Erbil, huzurevi sakinlerinin ellerini öperek tek tek fotoğraf çektirdi.
Afyon’un tarihimiz açısından çok önemli bir yeri olduğunu söyleyen Erbil’in, “Kurtuluş Savaşı’nda verdikleri hizmet ve canları pahasına yapmış oldukları savaş unutulmaz. Aynı ruhu 15 Temmuz’da bir kez daha yaşattılar” sözleri büyük alkış aldı.
Afyonlu hanımların büyük ilgi gösterdiği Mehmet Ali Erbil’i bir bayan hayranı adeta öpücüklere boğdu. Ünlü şovmenin öpücük sonrası yanağında ruj izi kaldı.

Çekiliş sonunda Park Afyon AVM Müdürü Enver Şavkay, Mehmet Ali Erbil’e Afyon sucuğu ve lokum hediye ederek teşekkürlerini sundu. Mehmet Ali Erbil de Park Afyon yönetimine teşekkür etti.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz