Ana Sayfa AVM Zafer Bayramı coşkusu Güngören Park AVM’de yaşandı

Zafer Bayramı coşkusu Güngören Park AVM’de yaşandı

TSK Mehmetçik Vakfı Güngören Park AVM 30 Ağustos Zafer Bayramı coşkusu yaşattı.

TSK Mehmetçik Vakfı Güngören Park AVM, 30 Ağustos Zafer Bayramı ve Türk Silahlı Kuvvetleri Günü’nü unutulmaz bir etkinlikle kutladı. 1. Ordu Bölge Bando Komutanlığı tarafından düzenlenen konser, muhteşem bir güne ev sahipliği yaptı.

Güngören Park AVM’de düzenlenen etkinlikte, Albay Kemal Tufan yönetimindeki 1. Ordu Bölge Bando Komutanlığı göz kamaştırıcı bir konser sundu. Konserde, Türk Silahlı Kuvvetleri’nin kahramanlık destanlarına ve Türk milletinin vatanseverliğine selam duruldu. Bando eşliginde İstiklal Marşı’nın coşkuyla söylenmesi, tüm katılımcılara farklı bir heyecan yaşattı.

Türkiye Muharip Gaziler Derneği üyeleri, etkinlikte ayrı bir renk kattılar. Temsilcilerinden İhsan Coşkun, duygu yüklü türküleriyle katılımcıları büyüledi. Gaziler, Türk milletinin bağımsızlık ve özgürlük mücadelesindeki kahramanlık öykülerini hatırlatarak saygı ve minnetle selamlandı.

Etkinliğe katılan halk, coşku dolu anları ve birlik duygusunu paylaştı. Güngören sakinleri, vatanları için canlarını feda etmiş gazilere ve Türk Silahlı Kuvvetleri’ne olan sevgi ve saygılarını göstermek için bir araya geldiler. Etkinliğin her anında, milli birlik ve beraberlik ruhu canlı bir şekilde hissedildi.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz