Ana Sayfa İNDEKS 1001 Airport Mall Yavru Vatan’da Model of Celebrity coşkusu

Yavru Vatan’da Model of Celebrity coşkusu

Ekran ve podyumlara yeni yüzler kazandırmak amacıyla gerçekleşen Model of Celebrity yarışmasının ön eleme takvimine bu yıl yavru vatan KKTC de girdi.

Başarılı organizatör Banu Noyan, usta koreograf Uğurkan Erez ve ünlü televizyoncu Armağan Çağlayan’dan oluşan Model of Celebrity jürisi, önceki gün KKTC’nin tek alışveriş merkezi 1001 Airport Mall’da yetenek avına çıktı. Türkiye’nin dört bir yanını dolaşarak yetenekli gençleri keşfettiklerini belirten organizatör Banu Noyan, yoğun talep üzerine bu yıl Kıbrıs’ta da ön eleme yapmaya karar verdiklerini belirtti.

Gittikleri her şehirde izdiham yaratan Model of Celebrity seçmelerini bu yıl daha geniş kapsamlı tutan ekip, Kıbrıs’ta büyük ilgi gördü. Binlerce kişi saatler öncesinde AVM önünde uzun kuyruklar oluşturdu. Jüri karşısına çıkmak için heyecandan titreyen yarışmacıları yatıştıran Banu Noyan, elemeler öncesi adaylara yürüyüş dersi verdi.

115 adayın jüri karşısına çıktığı elemelerde 1001 Airport Mall, 1.’ye 3 bin, 2.’ye bin 500, 3.’ye ise 500 TL’lik alışveriş çeki verdi. Kıbrıs 1001 Airport Mall Müdürü Mehmet Akalın ve Kıbrıslı ünlü oyuncu İnci Pars’ın konuk jüri olarak yer aldığı ön elemede Çiğdem Tunç, hem sunumu hem de şarkılarıyla organizasyona renk kattı.

KKTC ve Türk bayrakları ile 1001 Airport Mall’da yer alan yüzlerce kişi İstanbul’daki Demokrasi ve Şehitler Mitingi’ne Kıbrıs’tan destek verdi.

Yarışmanın ünlü jüri üyeleri Armağan Çağlayan ve Uğurkan Erez, yine tatlı atışmalarla konuklara keyifli dakikalar yaşattı. Bugüne kadar ekranın en yakışan çiftinin Hazal Kaya ve Çağatay Ulusoy’un canlandırdığı Emir ve Feriha karakterleri olduğunu söyleyen Armağan Çağlayan’a, Uğurkan Erez’den itiraz geldi. Erez, “Bence en yakışan çift Çalıkuşu’nda Fahriye Evcen ve Burak Özçivit’in oynadığı Kamran ve Feride çiftiydi” dedi. Armağan Çağlayan da bunun üzerine “Dizi yayından kalktı, demek ki halk çok sevmemiş bu çifti” dedi.

Meryem Uzerli’yi inandırıcı bulmadığını söyleyen Armağan Çağlayan, “Meryem Uzerli o kadar para kazanıyor. Kazandığı parayı biraz da Türkçe öğrenmeye harcasın. Her dizide sürekli onun Türkçesine göre rol yazılıyor. Nereye kadar böyle olacak” dedi.
Uğurkan Erez “İvana Sert’in de Türkçesi bozuk ama ekranlarda çok seviliyor” deyince ünlü televizyoncu, “İvana Sırp, Meryem Türk ama…” yanıtını verdi.

Yeni sezonda Muhteşem Yüzyıl Kösem’in kadrosuna dahil olan Nurgül Yeşilçay’la ilgili de konuşan Armağan Çağlayan, “Nurgül’ün oyunculuğunu tartışmaya gerek yok. Çok başarılı bir oyuncu. Sultan rolünde izlemeden bir şey diyemem ama merakla bekliyorum. Eminim diziye çok şey katacaktır” sözleriyle ünlü oyuncuya övgüler yağdırdı.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz