Ana Sayfa Gündem Yataş Grup Genel Müdürü Nevzat Yıldız oldu

Yataş Grup Genel Müdürü Nevzat Yıldız oldu

Türkiye mobilya ve yatak sektöründeki 40’ncı yılını kutlayan Yataş Grup Genel Müdürü Nevzat Yıldız oldu. Yıldız, 2012 yılından bu yana Pazarlama Direktörü olarak görev yapıyordu.

Yatak, mobilya ve ev tekstili sektörünün lider markası Yataş Grup’un yeni Genel Müdürü Nevzat Yıldız oldu. 2015 yılı İSO 500 listesinde halka açık şirketler arasında en hızlı yükseliş kaydeden şirket olan Yataş Grup’ta, 2012 yılından bu yana Pazarlama Direktörü olarak çalışan Nevzat Yıldız, Enza Home ve Yataş Bedding markalarının yurt içi ve yurt dışında son yıllardaki hızlı yükselişinin mimarları arasında yer alıyor.

18 Mart Üniversitesi İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi – İşletme Bölümü mezunu Nevzat Yıldız, yüksek lisansını İstanbul Üniversitesi Pazarlama bölümünde tamamladı. Yıldız, ayrıca Koç Üniversitesi’nde Turquality Yönetici Geliştirme Programı’na da katıldı.

Nevzat Yıldız, 2001’de başladığı Doğtaş Mobilya AŞ’de çeşitli departmanlarda yer aldıktan sonra 2006-2011 yılları arasında Pazarlama Müdürü olarak görev yaptı. Yıldız, 2011-2012 yılları arasında ise Teleset Mobilya’da Pazarlama – Satış Genel Müdür Yardımcısı olarak gö-rev aldı. 2012 yılı Nisan ayından bu yana Yataş Grup Pazarlama Direktörlüğü görevini başa-rıyla sürdüren Yıldız, 38 yaşında, evli ve bir çocuk babası.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz