Ana Sayfa AVM Winnie, Marmara Forum’dan geçti

Winnie, Marmara Forum’dan geçti

Her yıl moda dünyasının büyük heyecanla beklediği Forum Fashion Week, 2015 yılının en ilginç moda ikonlarından Chantelle Winnie’yi Marmara Forum podyumunda ağırladı.

Çocukluğundan beri vitiligo (akderi) hastalığıyla mücadele eden ve
America’s Next Top Model (Amerika’nın Yeni Top Modeli) yarışması ile üne kavuşan Chantelle Winnie, 10 Ekim Cumartesi akşamı St. Regis Hotel’de gerçekleştirdiği basın toplantısında ilginç açıklamalarda bulundu.

Forum Fashion Week kapsamında Marmara Forum’da podyuma çıkan dünyanın en sıra dışı görünümlü mankeni Chantelle Winnie, 10 Ekim Cumartesi gecesi St. Regis Hotel’de gerçekleştirdiği basın toplantısında özel açıklamalarda bulundu. 4 yaşında karşı karşıya kaldığı vitiligo hastalığı ile nasıl başa çıktığına ilişkin hikayesini basın mensuplarıyla paylaşan Winnie, Türk modasına ve modacılarına ilişkin açıklamalarıyla dikkatleri çekti.

Chantelle Winnie: “Lekelerimle barıştım
ve her geçen gün kendimi daha çok sevdim”
Gerçekleştirdiği basın toplantısında hastalığının ortaya çıkış hikayesini paylaşan Chantelle Winnie; 4 yaşında vücudunda çıkan lekeler üzerine annesi tarafından doktora götürüldüğünü ve doktorun kendisine Michael Jackson’ın hastalığı olarak bilinen vitiligo teşhisi konulduğunu ifade etti. Gençlik yıllarında hastalığından dolayı adaptasyon sorunları yaşadığını aktaran Winnie; “Okulda arkadaşlarım benimle sürekli dalga geçiyorlardı. Kendimi o kadar kötü hissediyordum ki, bu zorbalığa daha fazla tahammül edemedim ve okulu yarıda bıraktım.” dedi.

Kendisini sevmekten hiçbir zaman vazgeçmediğini belirten Winnie kimseye aldırış etmeden, dışarıdan gelen tepkilere kulaklarımı tıkayıp kendisi olarak yola devam etmeye karar verdiğini ifade etti. Winnie hikayesine şöyle devam etti: “Lekelerim ile barıştım ve her geçen gün kendimi daha çok sevdim. Güzel bir vücudum ve güzel bir yüzüm vardı. Çektirdiğim fotoğraflarımı sosyal medya hesaplarımdan yayınlamaya başladım. Bu fotoğraflarım sayesinde Tyra Banks’in dikkatini çektim ve America’s Next Top Model maceram başladı.”

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz