Ana Sayfa Gündem Westalife AVM açıldı

Westalife AVM açıldı

Westalife AVM, Zonguldaklılarla buluştu. Kiler GYO ve Canerler Grup ortaklığıyla hayata geçirilen Westalife AVM, 45 bin metrekarelik kiralanabilir alana sahip.

Westalife AVM, kapılarını Zonguldaklılara açtı. Kiler GYO ve Canerler Grup ortaklığında Beyaz Çınar Yapı İnşaat tarafından hayata geçirilen Westalife AVM, düzenlenen törenle açıldı. Zonguldak, 67 Burda AVM’den sonra ikinci AVM’sine kavuşmuş oldu.

Temeli 2014 yılında atılan Westalife AVM, 45 bin metrekarelik kiralanabilir alana sahip. Sosyal yaşamı ve alışverişi ferah bir tasarımla buluşturan mimarisiyle dikkat çeken Westalife AVM, yoğun bir ilgiyle açıldı. AKP Zonguldak Milletvekili Özcan Ulupınar, Zonguldak Belediye Başkanı Muharrem Akdemir, Kiler Holding Yönetim Kurulu Başkanı Nahit Kiler, Canerler Gruop Yönetim Kurulu Başkanı Kadir Caner, AKP İl Başkanı Zeki Tosun, CHP İl Başkanı Ahmet Altun, MHP İl Başkanı Hamdi Ayan, TSO Başkanı Metin Demir ve çok sayıda davetlinin katıldığı açılış töreninde konuşan Kiler Holding Yönetim Kurulu Başkanı Nahit Kiler, “Yılda 6 milyon müşterinin ziyaret etmesini hedefliyoruz” dedi.

Toplamda 45 bin metrekarelik kiralanabilir alanda 175 mağaza ile hizmet verecek Westalife, aynı zamanda bünyesinde 72 dairelik konut alanına sahip bulunuyor. İki kat kapalı otoparkın yanı sıra 5 cep sinema salonu, 23 metre genişliğinde, 13 metre boyunda dev sinema salonunu da Zonguldaklılarla buluşturacak. Bölgede yaşayanların yerel kültür, yaşam tarzı, ihtiyaç ve alışkanlıklarını dikkate alınarak oluşturulan mağaza karmasıyla hizmet verecek Westalife AVM, yılın her döneminde sosyal yaşama keyif katacak özel aktivite alanları ve etkinlikleri ile bölgede farklılık yaratmayı hedefliyor.

Westalife AVM açılışa özel etkinlikler

12 Mayıs 2017 Cuma
Güneş Özgeç | Elektrokeman Show
Enver Ertaş | Magic Show
Eğlencebaz Show
Bando XL | Balkan Bandosu
Kaligrafi
Tahta Bacak, Maskot, Kostümlü Animatör
Yüz Boyama, Sosis Balon

13 Mayıs Cumartesi
Bando XL – Balkan Bandosu
Kaligrafi
Tahta Bacak, Maskot, Kostümlü Animatör
Yüz Boyama, Sosis Balon
Kukla Tiyatrosu
Çılgın Deney Bilim Gösterisi
Trio Müzik

14 Mayıs Pazar
Tahta Bacak, Maskot, Kostümlü Animatör
Yüz Boyama, Sosis Balon
Cambaz ve Akrobasi Gösterisi
Dev Bubble Show
Anneler Günü Film Afişi Etkinliği
Trio Müzik

15 Mayıs Pazartesi
Çerçeve Atölyesi

16 Mayıs 2017 Salı
El Aynası Boyama Atölyesi

17 Mayıs Çarşamba
Kalemlik Atölyesi

18 Mayıs 2017 Perşembe
Ahşap Kutu Atölyesi

19 Mayıs 2017 Cuma
Özel Green Box Fotoğraf Etkinliği

20 Mayıs 2017 Cumartesi
Uçurtma Yapım Atölyesi

21 Mayıs 2017 Pazar
Yelpaze Süsleme Atölyesi

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz