Ana Sayfa Gündem Watsons’tan Bağdat Caddesi’ne konsept mağaza

Watsons’tan Bağdat Caddesi’ne konsept mağaza

Watsons, Bağdat Caddesi’nde yepyeni bir güzellik ve kişisel bakım perakendeciliğinin öncülüğünü yaptığı yeni mağazasını Şaşkınbakkal’da açtı. Şaşkınbakkal mağazasıyla İstanbul’da 90 mağazaya ulaşan Watsons, büyümesini sürdürüyor.

Türkiye genelindeki 244 mağazası ile her geçen gün büyümesini sürdüren Watsons İstanbul’daki yeni konsept mağazasının Bağdat Caddesi Şaşkınbakkal’da açtı. Watsons, güzellik ve kişisel bakım alışverişinde yepyeni bir deneyim sunan özel konsepte sahip Şaşkınbakkal mağazasıyla İstanbul’daki mağaza sayısını 90’a çıkardı.

Mağaza açılışında konuşan Watsons Türkiye Genel Müdürü Ahmet Yanıkoğlu: ”Watsons olarak geçtiğimiz yıl Cevahir AVM’deki mağazamızla başlattığımız ve yepyeni bir güzellik ve kişisel bakım alışverişi deneyimi olarak adlandırdığımız yeni mağaza konseptimizi yaygınlaştırmaya devam ediyoruz. Geçtiğimiz ay İzmir’de açtığımız Kıbrıs Şehitleri mağazamızın ardından şimdi de Şaşkınbakkal’a yepyeni bir soluk getirecek Watsons mağazasını müşterilerimizle buluşturmanın heyecanını yaşıyoruz. Bu yeni mağazacılık anlayışıyla Watsons hem zengin ürün yelpazesine hem de sunduğu hizmetlere yenilikler ekliyor. Müşterilerimiz alışveriş sırasında makyajdan saç bakımına, sağlıklı yaşamdan ev dekorasyon alanına kadar pek çok farklı ürün grubuna özel alanlarda yeni ürünler keşfedebilecek, özel sosyal medya ve wifi alanlarımız sayesinde alışverişlerine teknolojiyi de dahil edebilecekler” dedi.

Watsons Şaşkınbakkal mağazasında sunulan hizmet ve ürün alanları arasında Makeup Studio, Sosyal Medya Alanı, Sağlıklı Yaşam Alanı, Naturals by Watsons Alanı, Müşteri İlişkileri de bulunuyor.

Türkiye’deki güzellik ve kişisel bakım yolculuğuna 11 yıl önce başlayan Watsons bugün 60’dan fazla şehirde 244 mağazası ile güzellik ve kişisel bakım alanında, cilt bakımından makyaja, saç bakımından erkek bakımına, parfümden vücut bakımına kadar dünyaca ünlü markaları müşterileriyle buluşturuyor.

3 Yorumlar

  1. Tek kelime ile Mükemmel bir mağaza çalışanların deneyimi güler yüzü ilgi ve alakası enerjisi çok güzel iyi ki varsın Watsons ????✌?

  2. Allahımmm böylesine güzel bir mağaza daha görmedim sanırım ilgi alaka taktire şâhân makyaj uygulamaları çok başarılı indirim ve hediyelere doydum resmen ❣

  3. Protein tozlarım burada da satılıyor iyi ki açılmış caddeye yakışır bir mağaza hakkını vermişler hayırlı olsun watsons

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz