Ana Sayfa Marka-Mağaza Watsons sağlıklı yaşama davet ediyor

Watsons sağlıklı yaşama davet ediyor

27 Mayıs – 12 Haziran tarihleri arasındaki Sağlık Yaşam kampanyasında vücut bakımından güneş bakımına sağlıklı beslenme ürünlerine kadar pek çok üründe yüzde 20 indirim + Watsons Card’a ekstra yüzde 20 indirim fırsatı tüketicileri bekliyor.

Watsons müşterilerinin sadece iyi görünmelerini değil aynı zamanda iyi hissetmeleri ve daha sağlıklı bir yaşam tercih etmeleri için bir süre önce mağazalarında sağlıklı yaşam alanlarına yer vermeye başladı. 27 Mayıs – 12 Haziran tarihleri arasında gerçekleşecek Sağlıklı Yaşam kampanyasında Vücut Bakımı, Güneş Koruma, Sağlıklı Beslenme ve Aromaterapi ürünleri ile bilgiler verilip, bu ürünlere yüzde 20 indirim + Watsons Card’a ekstra yüzde 20 özel indirim fırsatıyla sahip olunacak.

Watsons, sağlıklı yaşam kampanyasının yanı sıra sağlıklı yaşamı bir yaşam tarzı olarak benimsemiş ve bu yönde adım atmak isteyen kişileri bir araya getiren MindBody Festivali’nde zumba etkinliği ve pek çok farklı sürprizlerle yer alacak. 3-4-5 Haziran’da gerçekleşecek festivale dair tüm detaylara MindBody Festival’in web sayfası www.mindbodyfestival.com adresinden ulaşabilirsiniz.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz