Ana Sayfa Gündem Victoria’s Secret, İzmir’de ilk mağazasını açıyor

Victoria’s Secret, İzmir’de ilk mağazasını açıyor

Victoria’s Secret Beauty & Accessories İzmir’de ilk mağazasını 3 Eylül tarihinde Forum Bornova AVM’de açıyor. Türkiye’deki 8’inci mağazasını İzmir’de açan Victoria’s Secret, yatırımlarına hız kesmeden devam ediyor.

Moda ve güzellik konusunda dünya çapında bir fenomen olan Victoria’s Secret, ikonik kokuları, vücut bakım ürünleri ve aksesuarlarını içeren Beauty & Accessories konseptli mağazalarına bir yenisini daha ekleyerek, Türkiye’de 8. mağazasını İzmir Forum Bornova AVM’de açıyor.

İzmir’in gözde alışveriş merkezi Forum Bornova’da 3 Eylül Cumartesi gününden itibaren hizmet verecek olan mağaza, Victoria’s Secret imza renkleri pembe ve siyah ağırlıklı dekorasyonu ile dikkat çekiyor. Alışveriş merkezinin zemin katında moda severlerle buluşacak olan Forum Bornova mağazası markanın İzmir’e ilk yatırımı olma özelliğini taşıyor.

İzmir’in ilk Victoria’s Secret Beauty & Accessories konseptli mağazasının ürün gamında; markanın ödüllü parfümleri, vücut bakım ve güzellik ürünleri, aksesuarlar ve seçili alt iç giyim koleksiyonu bulunuyor.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz