Ana Sayfa AVM Viaport Asia’da 18 Mart ruhu yaşatılıyor

Viaport Asia’da 18 Mart ruhu yaşatılıyor

Çanakkale Zaferi’nin 101. yılında, “Çanakkale’nin Ölümsüz Kahramanları” isimli sergi, Viaport Asia’da tekrar ziyarete açılıyor.

Türkiye’nin en çok ziyaret edilen alışveriş ve yaşam merkezinden biri olan Viaport Asia, Çanakkale Zaferi’nin 101. yıldönümünde daha önce hiç yayınlanmamış fotoğrafların yer aldığı ‘Çanakkale’nin Ölümsüz Kahramanları’ isimli fotoğraf sergisini ziyaretçileriyle buluşturacak. Ziyaretçilerin dönemin ruhuna yolculuk yapabileceği sergi 18 – 20 Mart arasında gezilebilecek.

Çanakkale Zaferi’nin 101. yılında, “Çanakkale’nin Ölümsüz Kahramanları” isimli sergi, Viaport Asia’da tekrar ziyarete açılıyor. İlk olarak geçen sene açılan sergi, bu sene yeni fotoğraflarla zenginleştirildi. Çanakkale Savaşı esnasında cephelerde ve cephe gerilerinde çekilen birbirinden özel fotoğraflardan oluşan sergi askerlerimizin savaşta yaşadıkları çileyi ve sergiledikleri kahramanlıkları gözler önüne seriyor. Çanakkale’nin Ölümsüz Kahramanları ismini taşıyan fotoğraf sergisi geçen sene ziyaretçiler tarafından yoğun ilgiyle karşılanmış ve binlerce kişi tarafından gezilmişti. 161 parça fotoğraftan oluşan sergi, daha önce hiçbir yerde yayınlanmayan 50 adet fotoğrafı da içinde barındırıyor.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz