Ana Sayfa AVM Marmara Forum’dan ‘uçuran’ doğum günü hediyesi

Marmara Forum’dan ‘uçuran’ doğum günü hediyesi

Marmara Forum, 5. yaşında alışveriş tutkunlarına 5 milyon mil dağıtıyor.  AVM içindeki tüm mağazalarda tek seferde yapılan tüm 250 TL ve üzeri alışverişlerde fiş tutarı kadar mil hediye edilecek.

Zengin marka karması ve sıra dışı aktiviteleriyle İstanbul’un çekim merkezi haline gelen Marmara Forum, 5. yaşını çok özel bir kampanya ile kutluyor. 5. yaş şerefine toplamda 5 milyon mil dağıtacak olan Marmara Forum, 5-31 Mart 2016 tarihleri arasında AVM içindeki mağazalardan tek seferde yapılan tüm 250 TL ve üzeri alışverişlerde fiş tutarı kadar mil hediye edecek. Kampanyaya katılan Marmara Forum ziyaretçileri ayrıca çocuk ve kadın hazır giyim kategorilerinde 2 katı mil kazanma fırsatını da yakalayacak.

Ziyaretçiler, Marmara Forum’un, Tatil.com ile birlikte gerçekleştirdiği kampanyada kazandıkları milleri, Tatil.com üzerinden değerlendirebilecekler. Ayrıca Tatil.com’un sadece Marmara Forum müşterileri için hazırladığı özel kampanya dahilinde seçili tesislerde yapılacak Minimum 5 gece ve üzeri konaklamalarda ekstra her 1 TL ye 2 Mil kazanma fırsatından yararlanabilecekler.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz