Ana Sayfa Gündem Vialand Tema Park kapılarını açıyor

Vialand Tema Park kapılarını açıyor

7’den 70’e her yaşta insan için sınırsız eğlencenin adresi Vialand Tema Park, 15 Mart’ta kapılarını açıyor. Dünyanın en iyi 4’üncü roller coasterı Nefeskesen’in yanı sıra Fatih’in Rüyası, Minik Kaşifler ve Oyun Dünyası gibi ünitelerin yer aldığı Tema Parkta, yeni sezonda eğlencenin dozu artıyor.

Aldığı ödüllerle iki yıl üst üste Avrupa’nın “En İyi 10 Tema Parkı” arasına giren Vialand Tema Park, daha fazla heyecan ve macera için 15 Mart Perşembe günü yeni sezona merhaba diyor.

3 saniyede 110 km hıza ulaşan dünyanın en iyi 4’üncü roller coasterı Nefeskesen, Fatih Sultan Mehmet’in İstanbul’u fethini insansı robotlarla anlatan Fatih’in Rüyası gibi ünitelerin yanı sıra Minik Kaşifler ve çocuklar için Oyun Dünyası ünitelerinin yer aldığı Tema Park, yeni sezonda eğlence tutkunlarına unutulmaz bir deneyim yaşatacak.

Sınırsız eğlencesi, sıra dışı konsept mimarisiyle eğlence ve adrenalini bir arada yaşamak isteyenlerin tercihi olan Vialand Tema Park’ta, önümüzdeki günlerde yeni eklenecek üniteler ve kültür-sanat alanları ile birlikte eğlencenin dozu artacak.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz