Ana Sayfa İNDEKS Simit Sarayı Simit Sarayı, Londra Chelsea’de

Simit Sarayı, Londra Chelsea’de

Simit Sarayı, dünyanın en önemli finans, kültür, moda ve turizm merkezlerinden biri olan Londra’da yatırımlarını sürdürüyor. Londra’da İngilizlerin ve Turistlerin uğrak yeri haline gelen Simit Sarayı, mağazalarına bir yenisini ekledi.

Simit Sarayı, Londra’nın en gözde semtlerinden biri olan Chelsea Kings Road’da açıldı. Açıldığı ilk günden itibaren İngilizlerden tam not alan Simit Sarayı Mağazası, misafirlerine lezzet ve keyifli zaman geçirme imkanını bir arada sunuyor. 11 bin 250 çalışanıyla dünyanın 22 ülkesinde lezzet tutkunlarının uğrak yeri olan Simit Sarayı, bu yıl da yatırımlarını sürdürecek. Simit Sarayı, yurt içi ve yurt dışında bu yıl sonuna kadar 150 mağaza açmış olacak.

2002 yılında kurulan ve Türkiye’nin uluslararası yeme-içme markası haline gelen Simit Sarayı, ürünlerini Türkiye ve uluslararası pazarlara kendi gıda perakende mağazaları ile taşıdı. 21 ülkede 408 mağazasıyla günde 1 milyon misafir ağırlayan Simit Sarayı, iştirak ve franchise mağazalarıyla uluslararası başarılara imza attı.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz