Ana Sayfa AVM Vialand ilk 5’e girdi

Vialand ilk 5’e girdi

Açılışının üzerinden 2.5 yıl geçen Vialand, dünyaca ünlü tema parkları geride bırakarak, “Avrupa’nın En İyi 5’inci Tema Parkı” seçildi.

Avrupa’nın önemli tema parklarını geride bırakan Vialand ilk 5’e girdi. Uluslararası Eğlence Sektörü ve Tema Park alanlarında dünyanın en önemli yayınlarından Kirmes&Park Revue Dergisi tarafından “2015 Yılının En İyi 5’inci Tema Parkı” seçilen Vialand, 800 Park arasında bu prestijli ödülü kucakladı.

Avrupa’nın farklı ülkelerinden Europa Park’ın birinci, PortAventura’nın ikinci,  Efteling Park’ın üçüncü, Disneyland Paris’in dördüncü olduğu ‘Avrupa’nın Yıldızları’ ödül töreninde Avrupa’nın en iyi 5’inci Parkı ödülünün sahibi ise Vialand Tema Park oldu. Vialand’in Genel Müdürü ve CEO’su Tolga Alişoğlu, “Ödül alan ilk dört parkın en eskisinin 63, en yenisinin ise 23 yıllık bir geçmişe sahip olduğunu belirterek henüz 2,5 senelik bir Tema Park olarak bu ödülü uluslararası arenada almak hem Türkiye hem Vialand Tema Park adına çok büyük bir başarıdır. Bu ödül, Türkiye’nin Eğlence Turizmi sektöründe tanınması ve tercih edilmesi için çok önemlidir. Vialand ailesi olarak bu prestijli ödülü Türkiye’ye kazandırmış olmaktan gurur duyuyoruz” dedi.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz