Ana Sayfa AVM Vialand AVM’de sinema keyfi

Vialand AVM’de sinema keyfi

Vialand AVM, temmuz ayı boyunca her cuma akşamı saat 21.00’de açık hava sinema etkinlikleri düzenliyor. Seyir Terası Meydanı’nda gerçekleştirilecek etkinlik, ziyaretçilere yıldızların altında film izleme keyfi sunacak.

Vialand AVM, yaz akşamlarını renklendirmek için temmuz ayı boyunca her cuma akşamı saat 21.00’de açık hava sinema etkinlikleri düzenliyor. Sinema tutkunları, Vialand AVM Cadde Katı’ndaki Seyir Terası Meydanı’nda gerçekleşecek etkinliklerde, keyifli ve serin bir yaz akşamı geçirme fırsatını yakalayacak.

Vialand AVM’nin bu özel etkinliği, ziyaretçilere benzersiz bir sinema deneyimi sunmayı hedefliyor. Seyir Terası Meydanı’nda kurulacak olan açık hava sinemasında, katılımcılar yıldızların altında film izleme keyfini yaşayacak.

Temmuz ayının her cuma akşamı düzenlenecek olan sinema akşamları, farklı film gösterimleriyle ziyaretçilerini ağırlayacak. Sinema akşamlarının programı ve gösterilecek filmler hakkında detaylı bilgiye, Vialand AVM’nin sosyal medya hesaplarından ve internet sitesinden ulaşılabilir.

Vialand AVM’nin temmuz ayı boyunca her cuma düzenleyeceği sinema akşamları, açık hava sineması deneyimiyle yazın tadını çıkarmak isteyen tüm sinemaseverleri bekliyor. Bu etkinlik, AVM ziyaretçilerine unutulmaz bir yaz akşamı vaat ediyor.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz