Ana Sayfa AVM Nevçarşı’da PlayStation Turnuvası başlıyor

Nevçarşı’da PlayStation Turnuvası başlıyor

Nevçarşı Alışveriş Merkezi, 20 Temmuz’da Nevsinema ile PlayStation Turnuvası düzenliyor.

Nevçarşı Alışveriş Merkezi, yaz dönemini eğlenceli etkinliklerle renklendirmeye devam ediyor. 8-18 Temmuz tarihleri arasında başvuruları alınacak olan Nevsinema ile PlayStation Turnuvası, 20 Temmuz’da gerçekleştirilecek. Heyecanla beklenen bu turnuva, oyun tutkunlarına unutulmaz bir deneyim sunacak.

Turnuvaya katılım koşulları:
• Başvuru Tarihleri: 8-18 Temmuz tarihleri arasında başvurular kabul edilecektir.
• Yaş Sınırı: Katılımcıların 16 yaşını doldurmuş olmaları gerekmektedir. (19 Temmuz 2008 öncesi doğumlular katılabilir.) 16-18 yaş aralığındaki oyuncular sadece ebeveynleri ile katılabilirler.
• Nevçarşı AVM’de bulunan mağazalardan minimum 400 ₺’lik alışveriş fişi getirilmelidir. (Market, tekel ve restoran alışverişleri kapsam dışıdır.)
• Başvuru Yeri: Başvurular Nevsinema gişesinden bizzat yapılmalıdır.

Turnuvaya katılım kontenjanla sınırlıdır ve başvuruların kontenjanı aşması durumunda katılımcılar yedek listeye alınacak. Lisanslı E-spor oyuncuları turnuvaya katılamayacak ve katıldığı tespit edilen oyuncuların kazandığı maçlar ve ödüller iptal edillecek. Maç eşleşmeleri ve maç takvimi, Nevçarşı & Nevsinema Yönetimi tarafından yapılacak kura ile belirlenecek.

Büyük ödüller
Turnuvada dereceye giren oyuncular için ödüller de oldukça cazip:
• Şampiyon: 1 adet PlayStation 5 (2 adet konsol ve FC24 oyunu ile birlikte)
• İkincilik Ödülü: Dijital akıllı saat
• Üçüncülük Ödülü: FC24 oyunu

Nevçarşı AVM, bu heyecan dolu turnuvada yer almak isteyen tüm oyun tutkunlarını davet ediliyor. Hem eğlenceli vakit geçirmek hem de birbirinden değerli ödüller kazanma şansını yakalamak için başvurularınızı 8-18 Temmuz tarihleri arasında Nevsinema gişesinden yapabilirsiniz. Turnuvanın 20 Temmuz’da gerçekleşeceğini unutmayın ve oyun dünyasının en büyük rekabetlerinden birine hazır olun.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz