Ana Sayfa Gündem VIA GYO’dan iddialara yanıt

VIA GYO’dan iddialara yanıt

VIA GYO, hakkında çıkan “FETÖ’ye yakın olduğu için Borsa’dan çıkarıldı” söylentilerine yanıt verdi.

Bünyesinde bulunan Viaport Asia, Viaport Marina, Viaport Venezia ve Vialand ile alışveriş, eğlence, konaklama ve marina hizmetleri sektörlerinde hizmet veren VIA GYO, “FETÖ’ye yakın olduğu” söylentilerine açıklama getirdi. Açıklamada şunlar belirtildi:

“Türkiye Cumhuriyeti’nin bağımsız demokrasi mücadelesini ve Milli iradesini milletçe cesaretle gösterdiğimiz bugünlerde, yaşanan tüm darbe girişimlerini şiddetle kınayan VIA GYO, Fethullah Gülen’in arkasında bulunduğu silahlı terör örgütü FETÖ’nün karşısında duruşunu net olarak göstermiştir, gösteriyor ve gösterecektir.

Türkiye ekonomisine katkı sağlayan ve yatırımlarına asla hız kesmeden devam eden VIA GYO, ülkemizin birlik ve beraberliğine karşı duran her türlü tehdidin de önünde durmaya devam edecektir.

Milletimizin birlik ve bütünlüğünü, şanlı bayrağımızın altında yaptığı yatırımlarla, vizyonuyla desteklemeyi hedefleyen, tek millet, tek devlet ve tek bayrak ilkesinden asla vazgeçmeyecek olan VIA GYO’nun adı bu tür silahlı terör örgütleriyle asla bir araya gelemez. Kamuoyunun bilgilerine sunarız.”

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz