Ana Sayfa AVM Van AVM’nin ödüllü yarışmasına fotoğraf yağıyor

Van AVM’nin ödüllü yarışmasına fotoğraf yağıyor

Van’ın yeni cazibe merkezi Van AVM’nin, ana sponsoru olduğu Shopping Fest kapsamında düzenlediği fotoğraf yarışması büyük ilgi görüyor. Sosyal medyada #‎benimgözümdenvan hashtag’iyle paylaşılan birbirinden güzel Van fotoğrafları arasında en çok beğeni alanları muhteşem ödüller bekliyor.

Van Shopping Fest için geri sayım başladı. 15 Mart-5 Nisan tarihleri arasında tam 20 gün sürecek festival için kamu, özel sektör ve sivil toplum örgütlerinin desteğiyle hazırlanan zengin etkinliklerden bazıları şehri şimdiden hareketlendirdi. Van Shopping Fest’in ana sponsoru Van AVM tarafından düzenlenen fotoğraf yarışması büyük ilgi görüyor. 1 Mart’ta başlayan #‎benimgözümdenvan fotoğraf yarışmasına şimdiden 600’ün üzerinde fotoğraf gönderildi. Van’ın birbirinden güzel fotoğrafları 4 bini aşkın kişi tarafından beğenildi.

Birinci iPhone 6S kazanacak

Yarışmaya katılmak isteyenler festivalin açıldığı 15 Mart’a kadar fotoğraf paylaşabilecek. Yarışma sonunda #benimgözümdenvan hashtag’iyle yollanan ve en çok beğeniyi toplayan bir fotoğrafın sahibi iPhone 6S kazanacak. En çok beğeni alan ikinci fotoğrafın sahibi Carrefour’dan 500 TL ve üçüncü fotoğrafın sahibi 250 TL hediye çeki kazanacak. Buna artı olarak jüri tarafından seçilecek 3 fotoğraf sahibini de sürpriz ödüller bekliyor. Yarışmada ilk 20’ye giren fotoğraflar dönüşümlü olarak Van AVM ve TSO salonlarında sergilenecek.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz