Ana Sayfa Gündem Under Armour, 20 ayda 20 mağazaya ulaştı

Under Armour, 20 ayda 20 mağazaya ulaştı

Global performans spor giyim ve aksesuar markası Under Armour, Türkiye’deki büyümesine hızla devam ediyor. Under Armour Türkiye’deki 20’inci, İstanbul’daki 13’üncü mağazasını 27 Ekim Cuma günü Hilltown Alışveriş Merkezi’nde açtı.

İleri teknoloji kullanılarak üretilen ürünleri ve tasarımlarıyla spor tutkunlarının beğenisini kazanan Under Armour, büyüme stratejisi çerçevesinde, İstanbul’da yeni mağazalar açmaya devam ediyor. Under Armour, Eylül ayında Vadi İstanbul AVM’de açılan mağazasının ardından, Türkiye’de büyümeye, Hilltown Alışveriş Merkezi’nde açılan yeni mağazası ile devam ediyor.

18 Mart 2016’da ilk mağazasını Akasya Avm’de açtığı günden bu yana geçen 20 ay içinde açtığı 20 mağazasında spor tutkunları ile buluşan Under Armour; antrenman, koşu, basketbol, golf ve birçok spora yönelik geniş ürün yelpazesiyle öne çıkarken, inovatif üretim anlayışıyla sporculara kendilerini daha iyi hissettirmeyi ve performanslarını artırmayı hedefliyor.

Türkiye’deki perakende ortağı Doğuş Perakende Grubu’nda Under Armour Ülke Genel Müdürü görevini üstlenen Aydın Kanatlı, yeni mağaza yatırımı ile ilgili olarak; “Under Armour, agresif ve inatçı; mevcut düzene meydan okuyan bir kimliğe sahip ve sizin yapabileceğinizin en iyisini yapabilmeniz için çalışıyor. Biz de marka vizyonumuz ve felsefemiz çerçevesinde Türkiye’deki yatırımlarımıza hızla devam ediyoruz. Yaptığımız çalışmalarla, 20 ay gibi kısa bir zamanda 20 mağazaya ulaşmış olmanın mutluluğunu yaşıyoruz. Önümüzdeki yılda da farklı illerde, yeni mağazalarımızla spor tutkunları ile buluşacağız” dedi.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz