Ana Sayfa Gündem Under Armour 10. mağazasını Bursa’da açtı

Under Armour 10. mağazasını Bursa’da açtı

Dünyanın önde gelen performans spor giyim, ayakkabı ve aksesuar markası Under Armour, 10. mağazasını 11 Şubat’ta Bursa Korupark Alışveriş Merkezi’nde açarak Anadolu’da büyümeye devam ediyor.

Geçtiğimiz yıl Mart ayında Türkiye’deki ilk mağazasını açan Under Armour, hızlı bir büyüme stratejisi izleyerek birinci yılında İstanbul, İzmir ve Ankara’nın ardından onuncu mağazasını Bursa Korupark Alışveriş Merkezi’nde açtı. Tamamen bir inovasyon fikri üzerine doğmuş bir marka olan Under Armour’ın en önemli özelliklerinden biri, ürünlerinde, tamamen kendi geliştirdiği teknolojileri kullanması… Bunu da ‘Tutku ve bitmek bilmeyen inovasyon aşkıyla tüm sporcuları daha iyi bir noktaya taşımak’ vizyonuyla açıklıyor.

Kadın, erkek ve genç profesyonel sporculara yönelik sportif performans arttırmayı amaçlayan ürünler geliştiren Under Armour, içlikten takım formalarına, ayakkabıdan iç çamaşırına, atletten eldivene, şapkadan sırt çantasına kadar inovatif bir anlayışla ürettiği geniş ürün yelpazesi ile Bursa’daki spor tutkunlarının hizmetinde…

Under Armour markasının Türkiye’deki perakende ortağı Doğuş Perakende Grubu’nda Under Armour Ülke Genel Müdürü Aydın Kanatlı, söz konusu yatırımlar ilgili olarak: “Under Armour, uluslararası pazarlara açılmaya odaklanmış durumda. Biz de bu hedef dahilinde ilk yılımızda 10 mağazaya ulaştık ve bundan sonra da yatırımlarımıza devam etmeyi hedefliyoruz. Tabi, bizim için en az mağaza sayısı kadar önemli olan, burada sporcuların performansını en üst seviyeye ulaştırabilmek… Buradaki sporcuları en ileri teknoloji kullanılarak üretilen ürünlerimiz ve tasarımlarımızla güçlendireceğiz.” açıklamasını yaptı.

Under Armour’ın dünya çapında ‘yol arkadaşı’ olduğu bazı sporcular arasında dünyanın en ünlü NBA yıldızlarından MVP Stephen Curry, olimpiyatlarda en çok madalya kazanan yüzücü unvanının sahibi Michael Phelps ve dünyanın en iyi tenis oyuncularından üç kez Grand Slam şampiyonluğu kazanan başarılı tenisçi Andy Murray yer alıyor.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz