Ana Sayfa AVM Sevgi Kareleri yarışıyor

Sevgi Kareleri yarışıyor

Rönesans Gayrimenkul Yatırım A.Ş. bünyesindeki Optimum Outlet, Optimum, Kozzy ve Piazza Alışveriş Merkezleri, fotoğraf sanatı portalı Fotopya ve Yaratıcı Çocuklar Derneği iş birliğince bu yıl 5’incisi düzenlenecek olan Kareler Fotoğraf Yarışması için geri sayıma başladı. Bu seneki konusu “Sevgi Kareleri” olarak belirlenen yarışmada sevginin önemi bir kez daha hatırlatılacak. Sevgiyi anlatan fotoğraflarla yarışmaya katılanlar, birbirinden değerli ödüllerin de sahibi olacak.

Geleceğin fotoğraf sanatçılarını keşfetmek, çocukları fotoğraf sanatına özendirerek onların duygu ve düşüncelerini fotoğraf yoluyla da özgürce ifade etmelerini sağlamak amacıyla Rönesans Gayrimenkul Yatırım A.Ş. bünyesindeki Optimum Outlet, Kozzy ve Piazza Alışveriş Merkezleri, fotoğraf sanatı portalı Fotopya ve Yaratıcı Çocuklar Derneği işbirliği ile düzenlen “Sevgi Kareleri Fotoğraf Yarışması” sevgiyi en güzel anlatabilecek fotoğrafçıları bekliyor. Türkiye’nin dört bir yanından tüm fotoğraf tutkunlarının katılabileceği yarışmaya 21 Nisan 2017 tarihine kadar www.fotopya.com adresinden başvuru yapılabilecek. Sevgiyi en iyi anlatan fotoğraflar İstanbul, İzmir, Ankara, Adana, Samsun, Şanlıurfa ve Kahramanmaraş’ta faaliyet gösteren Optimum, Piazza ve Kozzy markalı Alışveriş Merkezleri’nde sergilenirken, fotoğraf sahipleri de birbirinden değerli hediyeler kazanacak.

Gündem “Sevgi Kareleri” ile değişecek

Son dönemde medya ve sosyal çevrelerdeki gündem genellikle savaşlar, güvenlik ve yaşam koşulları gibi konulardan oluşuyor. Rönesans Gayrimenkul bünyesindeki alışveriş merkezleri, Yaratıcı Çocuklar Derneği ve Fotopya Fotoğraf Sanatı Portalı’nın Kareler Fotoğraf Yarışması’nın bu seneki konusunu “Sevgi Kareleri” olarak belirlemesindeki sebep ise sevgi olgusunun önemine dikkat çekmek.

Kazanan “Sevgi Kareleri” 7 ilde sergilenecek

Rönesans Gayrimenkul Yatırım A.Ş. bünyesindeki Optimum Outlet, Kozzy ve Piazza Alışveriş Merkezleri, Fotopya ve Yaratıcı Çocuklar Derneği iş birliğince düzenlenen “Sevgi Kareleri Fotoğraf Yarışması”nın kazananları 8 Mayıs 2017 tarihinde yarışmanın akademik ekipten oluşan jürisi tarafından belirlenecek. Yarışma sonucunda belirlenen 69 fotoğrafçıya toplamda 22 bin 650 TL’lik ödül takdim edilecek. Kazanan eserler de Rönesans Gayrimenkul çatısı altında İstanbul, İzmir, Ankara, Adana, Samsun, Şanlıurfa ve Kahramanmaraş’ta faaliyet gösteren Optimum, Piazza ve Kozzy markalı Alışveriş Merkezleri’nde sergilenecek.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz