Ana Sayfa AVM Ülkü Çocuk Show, Capacity AVM’de

Ülkü Çocuk Show, Capacity AVM’de

Çocuklar için yazdığı şarkılar ve şovlarla adından söz ettiren Ülkü, “Sadece Çocuklar İçin” adlı albüm konserini ve çocuklar için özel olarak hazırladığı “Ülkü Çocuk Show”u 25 Eylül Pazar günü saat 15.00’te Capacity AVM’de sahneleyecek.

Çocukların aileleriyle bir arada aktif olarak eğlendikleri “Ülkü Çocuk Show” Capacity AVM misafirlerine unutulmaz bir gün yaşatacak. Şovda yer olan şarkı, öykü ve koreografilerinin tamamı kendisine ait olan Ülkü, “Sadece Çocuklar İçin” adlı albümünde yer alan çocuklar için özel hazırlanmış şarkılarını seslendirecek ve sürpriz şovlarla süslü müzikal bir gösteri sunacak. Çocuklar, şarkıları dinlerken, aynı zamanda bir tiyatro oyuncusu olan Ülkü’nün şovuna dahil olarak eğlenecekler.

Eğitici mesajlar veren, pozitif düşünmeyi, aile ve arkadaş sevgisini, doğa ve hayvan sevgisini şarkılarıyla aktaran sanatçı, kostümleri ve sahne performansıyla çocukları hem eğlendirip hem de bilgilendirecek. Bakırköy’ün en çok ziyaret edilen alışveriş merkezi olan Capacity AVM’deki bu unutulmaz şovu kaçırmayın.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz