Ana Sayfa AVM Uçan Piyano, Zorlu Yeni Yıl Köyü’nde

Uçan Piyano, Zorlu Yeni Yıl Köyü’nde

Türkiye’nin Zorlu Center ile tanıştığı ve üçüncü senesinde de birbirinden farklı ve eğlenceli etkinliklere ev sahipliği yapan Zorlu Yeni Yıl Köyü, 9-31 Aralık tarihleri arasında ziyaretçilerini bekliyor. Yeni Yıl Köyü etkinlikleri kapsamında Türkiye’ye gelen İspanyol sanatçı David Moreno, yerden 7 metre yükseklikte verdiği piyano resitali ile izleyenleri büyüledi.

Zorlu Yeni Yıl Köyü, yeni yıl alışverişi için gelenlere 30 farklı kulübede binlerce farklı hediye seçeneği sunarken, farklı etkinlik ve aktivitelerle ziyaretçilerine keyifli anlar yaşatıyor. 31 Aralık tarihine kadar devam edecek Zorlu Yeni Yıl Köyü, alışverişin yanı sıra eğlenceli aktivitelere de ev sahipliği yapıyor. Bu kapsamda Türkiye’ye gelen İspanyol sanatçı David Moreno, yerden 7 metre yükseklikte bir piyano resitali verdi. Türkiye’de ilk defa düzenlenen Fly Piano etkinliği izleyicilere heyecanlı anlar yaşattı. Bugün ilk kez sergilenen Fly Piano gösterisi 19 Aralık tarihine kadar devam edecek. Ayrıca Yeni Yıl Köyü, her hafta sonu 14 kişilik Tea Party Kortej, Armillaria Kortej, ışıklı bando ve jonglör gösterileri, perküsyon şov, canlı heykeller, müzik performansları ve çocuklara özel sirk makyajı ve atölye çalışmaları ile yeni yıl coşkusunu yaşatıyor.

Zorlu Yeni Yıl Köyü, kendileri ve sevdikleri için özel bir hediye arayan herkes, modadan dekorasyona, aksesuardan teknolojiye, sanattan farklı damaklara uygun lezzetlere kadar pek çok kategorideki hediye alternatifleri sunuyor. Açık alanda kurulan 30’u aşkın kulübe, özel tasarlanmış dev yılbaşı topları ve göz alıcı ışıklandırmalar eşliğinde masalsı bir alışveriş keyfi yaşayacak olan ziyaretçiler, aynı zamanda Power FM’in müzik yayını ile renkli saatler yaşıyor.

Yılbaşı köyüne katılan, Atölye 11, Begart, Bonaise, Brambuta, Chic Town Deco, D&R, Gufo Jewelry, Etiler Marmaris, King Naked, Linens, Love Knot, Lucky Culture, Mazura, Mesele, Monjoie, Morikukko, Naif Company, Servisxtr, PAP, Pembecida, Performans Sanatları Merkezi, Sabun İstanbul, S’RA, Takıl, The Pawtique, T.Ease Wear Project, Vestel, Zek Design, 7Elephants gibi birbirinden değerli markalar, meydan katındaki özenle süslenmiş kulübeler içerisinde ürünlerini 12.00-21.00 saatleri arasında Zorlu misafirlerinin beğenisine sunacak.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz