Ana Sayfa Gündem Tuzla Viaport’a, Türkiye’nin en büyük açıkhava konser alanı

Tuzla Viaport’a, Türkiye’nin en büyük açıkhava konser alanı

Türkiye’nin en büyük açık hava konser ve etkinlik alanı Marina Arena, Tuzla Viaport Marina’da açılıyor.

Türkiye’nin en büyük açıkhava konser ve etkinlik alanı Marina Arena, 13 Mayıs’ta muhteşem bir organizasyonla kapılarını açıyor. Tuzla Viaport Marina’da denizin üzerinde 10 bin metrekare alan içine kurulu 25 bin kişilik devasa konser ve etkinlik alanı olan Marina Arena, “Müziğin Yeni Arenası” sloganı ile İstanbul’da eğlence sektörüne farklı bir soluk getirmeyi hedefliyor.

Marina’da kurulmuş olması sebebiyle denizden ve karadan özel giriş sağlanabilen konforlu ulaşım yapısı, VIP kulisleri, sanatçılar için hazırlanmış özel lounge bölümü, geniş ve konforlu açık fuaye alanı ve daha birçok farklılığı ile Türkiye’de ilk ve tek olma özelliğine sahip Marina Arena’nın kısa sürede büyük konser ve etkinliklerin gözdesi olması bekleniyor.

Kemal Aslan Projesi olarak tasarlanan muhteşem deniz manzaralı açık hava konseptli Marina Arena, 450 metrekarelik alana inşa edilen dev sahnesi ve Türkiye’nin en iyi ses, ışık firmaları ile oluşturulan teknik alt yapısıyla dünyaca ünlü yıldızlara da ev sahipliği yapmaya hazırlanıyor.

5 fonksiyonu marinaya yeni fonksiyon alanı

2015 Mayıs’ta açılışı yapılan ve açıldığı günden bu yana Tuzla’nın vizyonunu değiştiren Viaport Marina, sahip olduğu özelliklere yenisini ekledi.

İçinde bulundurduğu yat limanı, alışveriş merkezi, tema parkı, akvaryumu ve eğlence konseptiyle dünyanın ilk ve tek 5 fonksiyonlu marinası olan Viaport Marina, Türkiye’nin en büyük açıkhava konser alanıyla da yazın vazgeçilmez eğlence merkezi olacak. Yıl boyunca çeşitli konser ve etkinliklere ev sahipliği yapması beklenen Marina Arena, 2017 yılında 500 bin, 2018 yılında 1 milyon kişiyi ağırlamayı hedefliyor.

Marina Arena konserler serisinin ilki Murat Boz

İstanbul’un uzun zamandır özlemini çektiği Türkiye’nin en büyük konser ve etkinlik alanı Marina Arena’nın 13 Mayıs Cumartesi günü gerçekleşecek olan açılış konserinde geçtiğimiz yıl çıkardığı “Janti” albümü ile büyük ses getiren Murat Boz sahne alacak. Boz’un arkasında 20 Mayıs’ta Ajda Pekkan konseriyle açılış etkinliklerine devam edecek olan Marina Arena, tüm yıl birbirinden ünlü sanatçılara ev sahipliği yapacak. Açılış konserinin programı ise şu şekilde:

13 Mayıs Murat Boz
20 Mayıs Ajda Pekkan
3 Haziran Simge – Buray
10 Haziran Emre Aydın
17 Haziran Gökhan Türkmen
25 Haziran Zerrin Özer
26 Haziran Şevval Sam
27 Haziran Cem Belevi – Derya Uluğ

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz