Ana Sayfa Marka-Mağaza Tuvanam koleksiyonu Gizia Gate’de

Tuvanam koleksiyonu Gizia Gate’de

Türkiye’de Shop The Show uygulamasının ilk temsilcisi Gizia Gate, Tuvanam koleksiyonunu moda haftasıyla eşzamanlı satışa sunuyor.

Türkiye’nin en beğenilen ve takip edilen 80’ı aşkın tasarımcısı ile 10 global markasına ait koleksiyonları aynı çatı altında satışa sunan “Türk Modasının Buluşma Noktası” Gate moda haftasını kutluyor.

Gate, geçtiğimiz sezon ilkini gerçekleştirdiği Shop The Show etkinliğine bu sezonda devam ederek, Mercedes-Benz Fashion Week İstanbul FW17 kapsamında sunulacak Tuvanam koleksiyonunu moda haftası ile eş zamanlı görücüye çıkarıyor.

Gizia Gate, dünyada moda devleri tarafından son yıllarda büyük bir trend olan ‘see now, buy now’ akımını Türkiye’de uygulayan ilk marka oldu. 2013 yılında DVF tarafından yayınlanan video ile başlayan, son olarak Burberry ve Tom Ford’un sezon koleksiyonlarını defile sonrası satışa sunması ile devam eden “see now buy now” akımı modanın demoratikleşmesinde yeni bir evre yarattı.

Modaseverlerin artık moda haftalarında sergilenen koleksiyonlara sahip olmak için beklemek zorunda olmadığı mantığından yola çıkarak harekete geçen Gizia Gate, 23 Mart Perşembe günü Tuvanam markasının defilesinden hemen sonra mağazasına taşıyor.

24 Mart’tan itibaren bir hafta boyunca Gate’in alt katında hazırlanacak özel bölümde sergilenecek Tuvanam koleksiyonunu yakından inceleyebilir, sipariş verebilir ve herkesten önce sahip olabilirsiniz.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz