Ana Sayfa Gündem Türkiye’nin en büyük Koçtaş mağazası yenilendi

Türkiye’nin en büyük Koçtaş mağazası yenilendi

Ev geliştirme perakendecisi Koçtaş, 9 bin metrekare satış alanıyla Türkiye çapındaki en büyük mağazası olan ANKAmall Koçtaş’ı ‘Daha kolay ve rahat alışveriş’ formatıyla yenileyerek müşterisiyle buluşturdu. Yenilenen mağaza ile ilgili olarak Koçtaş Genel Müdürü Alp Önder Özpamukçu, “Ankara, Koçtaş tüketicisinin en yoğun olduğu şehirlerden biri. Yeni nesil mağazacılık anlayışımızı ANKAmall’a taşıyarak, Koçtaş’a gönül veren Ankaralı müşterilerimize teşekkür etmek istedik” dedi.

Ev geliştirme perakendeciliğinin lider kuruluşu Koçtaş, müşterilerine daha iyi hizmet vermek için mağaza formatlarını yenilemeye de devam ediyor. Koçtaş, 9 bin metrekarelik satış alanıyla Ankara’da bulunan ANKAmall mağazasını ‘daha kolay ve rahat alışveriş’ formatıyla yenileyerek hizmete açtı.

ANKAmall Koçtaş mağazasının açılışına Koç Holding Turizm, Gıda ve Perakende Grubu Başkanı Tamer Haşimoğlu, Koçtaş Genel Müdürü Alp Önder Özpamukçu ve çok sayıda davetli katıldı.
Türkiye’nin en büyük Koçtaş mağazası olan ANKAmall Koçtaş, tüketicilerin tüm ihtiyaçlarına tek çatı altında cevap vermenin yanında, yenilenen formatıyla farklı bir alışveriş deneyimi de sunuyor. Yeni nesil mağazacılık anlayışıyla yeniden tasarlanan ANKAmall Koçtaş mağazası, ‘Daha kolay ve rahat alışveriş’ formatıyla müşterilerin 40 bin çeşit ürün arasından kendilerine en uygun olanı kolaylıkla seçmelerini hedefliyor. Koçtaş ANKAmall mağazası; banyo, mutfak, aydınlatma, el aletleri, yer döşemeleri, bahçe, hırdavat gibi kategorilerde tüketicilere pek çok alternatif sunuyor.

Koçtaş Genel Müdürü Alp Önder Özpamukçu: Yeni mağaza konseptimizle daha rahat ve kolay alışveriş deneyimi hedefliyoruz

Koçtaş ANKAmall mağazasının yeni yüzüyle müşterilerine daha iyi bir alışveriş deneyimi yaşatırken, ev perakendesinde de her evin ihtiyacını tek çatı altında topladığına değinen Koçtaş Genel Müdürü Alp Önder Özpamukçu; yeni mağaza konseptiyle daha rahat ve keyifli bir alışveriş deneyimi sunacaklarını söyledi. Koçtaş’ın kurulduğu günden bu yana doğru ürünü, doğru fiyatla ve en iyi hizmetle tüketiciyle buluşturduğunu belirten Alp Önder Özpamukçu,“Ankara, Koçtaş tüketicisinin en yoğun olduğu şehirlerden biri. Yeni nesil mağazacılık anlayışımızı ANKAmall’a taşıyarak, Koçtaş’a gönül veren Ankaralı müşterilerimize teşekkür etmek istedik” dedi.

“İndirimin Kralı” kampanyasıyla büyük indirimler Koçtaş’ta
ANKAmall’ın açılış gününe denk gelen ‘İndirimin Kralı’ kampanyası ile ANKAmall müşterileri yüzlerce üründe inanılmaz indirimlerle alışveriş yapma imkanı bulacak. Sadece Koçtaş Kartlılar’a özel olacak ve 25 Mayıs’a kadar sürecek indirim kampanyası; klima, bahçe oturma grubu, gardırop, matkap ve banyo dolabı gibi yüzlerce üründe geçerli olacak.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz