Ana Sayfa Gündem Turgutlu Kasaba AVM, 2017 yazında açılıyor

Turgutlu Kasaba AVM, 2017 yazında açılıyor

Nüfusu bakımından Manisa’nın en büyük ilçesi Turgutlu, Kasaba AVM’ye 2017 yılının ilk yarısında kavuşuyor. Kiralama ve geliştirme çalışmaları Kurun AVM Danışmanlık tarafından yürütülen Turgutlu Kasaba AVM, mimarisiyle dikkat çekiyor.

 

Haber, AVMDergi.com
Turgutlu Kasaba AVM’nin tamamlanma çalışmaları hızla sürüyor. Mimari konseptin tamamlanmasının ardından kiralama çalışmaları devam eden Kasaba AVM, ziyaretçilerine kapılarını 2017 yılının ilk yarısında açmaya hazırlanıyor. Turgutlu merkezde konumlanan AVM, Teknoloji Fakültesi ve Turgutlu çarşısına yakın konumda yer almasıyla lokasyon avantajını elinde bulunduruyor. Toplam inşaat alanı 8 bin 450 metrekare, kiralanabilir alanı 5 bin metrekareye sahip AVM, bulunduğu lokasyon nedeniyle çevre ilçelerden de ziyaretçilerine ev sahipliği yapacak.

Turgutlu’da alışveriş ve eğlencenin yeni adresi

Kadın-erkek hazır giyimden ev tekstiline, elektronikten çocuk giyimine dek bölgenin tüm ihtiyaçlarına cevap verecek olan Turgutlu Kasaba AVM, kolay ulaşılabilir lokasyonu ile de bölge halkı ve turistler için bir çekim merkezi olacak.

Modern ve çevreye uyumlu mimarisiyle dikkat çeken Turgutlu Kasaba AVM, 2 otopark ve 3 alışveriş katından oluşuyor. Geniş food court alanına sahip AVM, geniş terasıyla ziyaretçilerine keyifli bir alan yaratacak.  Modern yaşama uygun olarak tasarlanan Turgutlu Kasaba AVM, geniş eğlence alanıyla birbirinden renkli aktivitelerin de adresi olacak. Turgutlu’da sosyal hayata yeni bir soluk getirecek olan AVM’nin, rahat ve keyifli bir alışverişin adresi olması hedefleniyor.

Kiralama ve geliştirme çalışmaları Kurun AVM Danışmanlık tarafından yürütülen Turgutlu Kasaba AVM, kapılarını 2017 yılının ilk yarısında ziyaretçilerine açacak.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz