Ana Sayfa AVM Trump AVM’de çocuklar termometre tasarlayacak

Trump AVM’de çocuklar termometre tasarlayacak

Trump AVM’de çocuklar hem termometre tasarlayacak hem de tiyatro izleyecekler.

Trump AVM Çocuk Katı, çocukları birbirinden eğlenceli etkinlikler ile buluşturmaya devam ediyor. Çocuklar 20-21 Ağustos’ta önce tiyatro oyunları izleyecek, ardından “Termometre Tasarlama Atölyesi” ile yeteneklerini gösterecekler.

Kültür Bakanlığı Büyük Ödülü’nü alan aynı zamanda Kültür Bakanlığı Yayınları tarafından kitap olarak da basılan ‘Benim Güzel Pabuçlarım’ tiyatro oyunu 20 Ağustos Cumartesi günü saat 13.00’te çocuklarla buluşacak.

21 Ağustos Pazar günü ise dünyaya yaşam sevinci dağıtan, hayat ağacını kurtarmaya çalışan kahraman çocukların hikâyesinin anlatıldığı müzikli ve danslı çocuk oyunu ‘Dünyayı Kurtaran Çocuk’, çocukları eğitirken eğlendirecek. Oyunun başlama saati 13.00.

20– 21 Ağustos tarihlerinde saat 14.00’te başlayacak “Termometre Tasarlama Atölyesi”ne katılan çocuklar, hayal güçlerini geliştirip yeteneklerini gösterecek aynı zamanda termometrenin çalışma şeklini öğrenecekler. Cumartesi ve Pazar günü Trump AVM Çocuk Katı’nda gerçekleşecek etkinliklere katılım ücretsiz olacak.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz