Ana Sayfa İNDEKS Forum Ankara Outlet Toyzz Shop, ilk outlet mağazasını Forum Ankara’da açtı

Toyzz Shop, ilk outlet mağazasını Forum Ankara’da açtı

Eğlencenin ve oyuncağın adresi Toyzz Shop’un ilk outlet mağazası Forum Ankara Outlet’te açıldı.

Türkiye’nin lider oyuncak markası Toyzz Shop, oyuncak tutkunlarından gelen yoğun istek üzerine ilk outlet mağazasının açılışını 30 Haziran Perşembe günü Forum Ankara Outlet’te gerçekleştirdi.

Toyzz Shop; bebekler, arabalar, eğitici oyuncaklar, peluşlar gibi her tür oyuncağın yer aldığı, zengin ürün çeşidiyle adından söz ettiren Forum Ankara Outlet mağazasında sunduğu inanılmaz fırsatlarla herkesi uygun fiyatlı ve kaliteli oyuncakla buluşturuyor.
Toyzz Shop, Forum Ankara Outlet mağazası her gün farklı ürünlerde sunduğu özel indirimler, kazançlı promosyonlar, tek fiyatlı reyonlar, iki alana bir bedava kampanyası gibi hesaplı ve karlı alışveriş fırsatlarıyla çocukları oyuncakların büyülü dünyasına davet ediyor.

Toyzz Shop Outlet mağazasının en uygun fiyatlı, en kaliteli ve sağlıklı oyuncağın bir numaralı adresi olacağını ileten Pazarlama Grup Müdürü Didem Özgüven, “Toyzz Shop ailesi olarak ilk outlet mağazamızın açılışını gerçekleştirmenin mutluluğu ve heyecanını yaşıyoruz. Sevenlerimizin ihtiyaçları doğrultusunda özel olarak tasarladığımız outlet konseptli mağazamız ile Türkiye’de bir ilki gerçekleştiriyoruz. Misafirlerimiz burada kendilerine sunduğumuz uygun fiyatlar, kazançlı kampanyalar ve hesaplı alışveriş seçenekleri ile muhteşem fırsatlardan yararlanabilecekler. Outlet mağazamızda sunduğumuz yenilikler ile daha çok aileye ulaşarak, daha çok çocuğu mutlu görmek en büyük isteğimiz” dedi.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz