Ana Sayfa Gündem Toyzz Shop, en büyük mağazasını açtı

Toyzz Shop, en büyük mağazasını açtı

Toyzz Shop, en büyük mağazasının kapılarını Brandium AVM’de açtı. Toyzz Shop XL, 2 bin metrekarelik alanda yüzlerce çeşit ürün sunuyor.

Türkiye’nin lider oyuncak markası Toyzz Shop, en büyük mağazası Toyzz Shop XL’ı 22 Nisan 2017, Cumartesi günü İstanbul Anadolu Yakası’nda bulunan Brandium AVM’de açtı. Açılış için özel olarak hazırlanan Türkiye’nin en büyük oyuncak paketi 7’den 77’ye tüm davetlilerin hayranlığını kazandı. Çocukların dev oyuncak paketini coşkuyla açmalarıyla açılışı gerçekleştirilen Toyzz Shop XL Brandium, 2 bin metrekare alanda yüzlerce çeşit üründe uygun fiyat seçeneği sunuyor.

23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı öncesinde en büyük Toyzz Shop mağazasını hizmete sunmaktan büyük mutluluk ve gurur duyduklarını belirten Toyzz Shop Pazarlama Grup Müdürü Didem Özgüven, “Toyzz Shop XL Brandium mağazamızın açılışını, mağazanın gerçek sahibi olan çocuklarla yapmak ve onları da heyecanımıza ortak etmek istedik. Türkiye’nin oyuncakçısı olarak çocukların sağlıklı ve mutlu bireyleri olmaları için çalışmalarımıza devam ediyoruz. Tüm çocukların bayramını yürekten kutluyoruz” dedi.

2017 yılı boyunca yeni mağaza yatırımlarının süreceğini söyleyen Didem Özgüven, “Toyzz Shop olarak yeni açılan Brandium AVM mağazamız ile birlikte Türkiye genelinde 46 şehirde ve KKTC’de modern oyuncak mağazacılığı anlayışına sahip toplam 180 mağazamız ve 7 gün 24 saat sevgiyle hizmet veren Toyzzshop.com aracılığıyla sevenlerimizin yanındayız. Anadolu’ya en çok yatırım yapan markalardan biri olarak, henüz mağaza açmadığımız illerimizde de çalışmalarımız yoğun olarak devam ediyor. 2017 yılı boyunca Anadolu’nun yanı sıra üç büyük ilimizde de büyümeye devam edeceğiz” dedi.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz