Ana Sayfa Marka-Mağaza Tommy Hilfiger, Orta Doğu’da 10. yılını kutladı

Tommy Hilfiger, Orta Doğu’da 10. yılını kutladı

Tommy Hilfiger markasının Orta Doğu’daki 10. yıldönümü kutlamaları için Dubai’ye giden ve Dünya Perakende Kongresi’ne katılan Tommy Hilfiger, kuruluşun prestijli şeref listesine kabul edildi. Dünyaca ünlü tasarımcı Mall of the Emirates alışveriş merkezindeki mağazasında bir etkinliğe ev sahipliği yaptı.

Tommy Hilfiger, 12 Nisan’da katıldığı Dünya Perakende Kongresi’nde prestijli şeref listesine seçildi. Şeref Listesi, modern perakendeciliğin en büyük şirketlerini ve markalarını kuran ve önderlik eden perakende liderlerinin, öncülerinin ve girişimcilerin yaşam boyu başarılarını onurlandırıyor.

Tommy Hilfiger yaşadığı mutluluğu; “Orta Doğu’daki onuncu yılımızı kutlarken, böyle bir ödüle layık görülmek büyük bir onur. Moda sektöründeki kariyerime henüz 18 yaşındayken, New York eyaletinin kuzeyinde tek bir mağazayla başladım. Şimdiyse 115’ten fazla ülkede, bin 500’ü aşkın mağazamız var. Geriye dönüp bizi bu noktaya getiren muhteşem kilometre taşlarına baktığımda ne kadar inanılmaz bir deneyim olduğunu görüyorum. İnovasyonlar ve moda tutkunları perakende manzarasını etkilemeyi sürdürdükçe sektörümüzü gelecekte nelerin beklediğini merak ediyorum” sözleriyle açıkladı.

Ünlü tasarımcı 13 Nisan’da Mall of the Emirates alışveriş merkezindeki Tommy Hilfiger mağazasında bir etkinliğe katılarak, bölgenin önde gelen basın mensupları, tanınmış isimleri ve sosyal medya fenomenleri ile bir araya geldi.

Dünya Perakende Kongresi, uluslararası perakende liderlerini moda sektörünü etkileyen konuları ve trendleri görüşmek üzere bir araya getiren bir forum. Hilfiger’ın kuruluşun prestijli Şeref Listesi’ne kabul edilmesi de tasarımcının kariyeri boyunca moda sektörüne katkılarının ve küresel ölçekte tanınan bir yaşam tarzı markasını inşa etme başarısının bir yansıması. Klasik ve cool Amerikan tasarımlarını ve küresel marka tanınırlığını sürekli ileriye taşımayı başaran Hilfiger, perakendedeki gelişmeleri, toptancılarla işbirliklerini, dijital inovasyonu ve entegre pazarlama stratejilerini ilham verici bir biçimde bir araya getiriyor. Kariyeri boyunca gerek yeni çıkış yapan, gerekse tanınmış tasarımcılarla uzun ömürlü mentorluk ilişkileri kuran Hilfiger, modayı sanat dalları ve pop kültürle başarıyla buluşturmanın yanı sıra Tommy Cares hayırseverlik girişimiyle yardım çalışmalarını sürdürüyor.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz