Ana Sayfa AVM Tepe Nautilus ve Medical Park, meme kanserine karşı bilinçlendiriyor

Tepe Nautilus ve Medical Park, meme kanserine karşı bilinçlendiriyor

Tepe Nautilus AVM, Medical Park Göztepe Hastanesi iş birliği ile ziyaretçilerini meme kanserine karşı bilinçlendirecek. Medical Park Genel Cerrahi Uzmanı Yrd. Doç. Dr. Babek Tabandeh, 22 Ekim Cumartesi günü saat 13.00’te Tepe Nautilus’ta meme kanserinde erken tanının önemi ve tedavi süreçlerine ilişkin bilgi verecek. Semineri ücretsiz olarak takip edebilecek olan tüm Tepe Nautilus ziyaretçileri meme tarama paketi indirimi kazanacak.

Sosyal sorumluluk ve toplumu bilinçlendirme projelerine öncelik veren Tepe Nautilus AVM bu kez ‘meme kanseri’ne dikkat çekiyor. Tepe Nautilus, meme kanseri farkındalık ayı kapsamında Medical Park işbirliği ile Meme Kanseri Bilinçlendirme Semineri gerçekleştiriyor.

22 Ekim, Cumartesi günü saat 13.00’te gerçekleşecek olan seminerde, Medical Park Genel Cerrahi Uzmanı Yrd. Doç. Dr. Babek Tabandeh meme kanserinde erken teşhisin önemi ve tedavi yöntemleri üzerine önemli bilgiler paylaşacak.

Semineri ücretsiz olarak takip edebilecek tüm Tepe Nautilus ziyaretçilerine Medical Park’tan Muayene – Mamografi ve Muayene – Meme Ultrasonografi’de yüzde 30 indirim imkanı sağlanacak. Medical Park’ın katılımcılar arasından çekilişle belirleyeceği 5 kişi ise ücretsiz mamografi hakkına sahip olacak.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz