Ana Sayfa AVM ‘Minik Kanatlar’ Kipa’da uçuşa geçiyor

‘Minik Kanatlar’ Kipa’da uçuşa geçiyor

Gökyüzüne meraklı çocuklar için İzmir’deki Kipa AVM’lerde “Minik Kanatlar” fırtınası esecek. Balçova ve Çiğli Kipa AVM’nin ev sahipliği yapacağı etkinlikte çocuklar Hezarfen olup havadan eski İstanbul’u izleyecek; Vecihi Hürkuş olup kendi uçağını tasarlayacak.

Ailece vakit geçirmenin en güzel yolunu sunan Kipa AVM’ler bu kez de uçmaya meraklı çocuklar için harika bir etkinliğe ev sahipliği yapacak. Pek çok çocuğun ilk uçuş heyecanını yaşayacağı etkinlikte, minikler Türk Havacılık tarihini, ünlü kahramanları ile birlikte öğrenecekler. Hezarfen Ahmet Çelebi’nin kanat takıp Galata Kulesi’nden Üsküdar’a yaptığı yolculuğa tanıklık edecek olan çocuklar; Vecihi Hürkuş gibi tek motorlu uçakla uçmanın nasıl birşey olduğunu da anlayacaklar.

Etkinlik kapsamında minikler uzman personeller eşliğinde atölye etkinliklerine katılıp, el becerilerini kullanacak. Aktivitenin ardından katılan tüm minikler, Minik Türk Yıldızı unvanını alacak.
Etkinlik, Kipa Balçova AVM’de 21 Ekim-4 Kasım; Çiğli Kipa AVM’de 29 Ekim-4 Kasım tarihleri arasında ücretsiz olarak düzenlenecek.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz