Ana Sayfa Gündem Tepe Home’a yeni genel müdür

Tepe Home’a yeni genel müdür

Mobilya ve dekorasyon sektörünün lider markası Tepe Home’un yeni Genel Müdürü Osman Suat Demirel oldu.

2016 yılına uluslararası pazarlara açılma ve marka yenilenme yatırımları ile devam eden Tepe Home’un Genel Müdürlük görevini Osman Suat Demirel üstlendi.

Türkiye genelinde yenilenen mağaza konseptleri ile ürün kalitesi ve müşterilerine verdiği hizmet anlayışını en üst düzeye taşıyarak tüketici algısındaki pozitif marka imajını güçlendirmeyi hedefleyen Demirel, 2016 yılında; üretim, kanal ve satış politikaları odağında verimlilik artışı sağlayacak organizasyonel geliştirme yatırımlarına devam edileceğini, dünya standartlarında bir marka olan Tepe Home’un yenilenme sürecinde daha etkin ve kararlı ilerleyeceklerini belirtti.

ODTÜ İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi İşletme Bölümünden lisans eğitimini tamamlayan Osman Suat Demirel, iş hayatına 1991 yılında başlamış ve birçok Ulusal ve Uluslararası şirketlerin (TescoKipa, Dorya Mobilya, JohnsonDiversey, DeverseyLever, Unilever ve Coopers&Lybrand) yurt içi ve yurt dışı operasyonlarında üst düzey yöneticilik görevlerinde bulundu. Demirel, bugün Bilkent Holding şirketlerinden Bilintur ve Tepe Home’un Genel Müdürlük görevlerini yürütüyor. Demirel, evli ve bir çocuk babası.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz