Ana Sayfa Gündem Tekzen yeni yıla hızlı girdi

Tekzen yeni yıla hızlı girdi

Türkiye’nin en yaygın yapı market zinciri Tekzen, ocak ayında Elazığ’da ve Ankara Armada AVM’de gerçekleştireceği açılışlarla mağaza sayısını 109’a çıkaracak.

53 kentte faaliyet gösteren ve mağazalarıyla Anadolu’nun her köşesine hizmet götürmeyi hedefleyen Tekzen, 22 Ocak’ta Elazığ’da açacağı ikinci mağazasıyla mesafeleri ortadan kaldıracak. Akpınar Mahallesi Susam Sokak’ta 600 metrekare satış alanına sahip Tekzen Express mağazası, tüketicilerin ihtiyacı olan her ürünü yanı başına getirecek.

29 Ocak’ta ise Ankara Armada AVM ‘de açılacak olan mağazasıyla kalite ve uygun fiyatı doğru noktada buluşturmaya devam edecek. Kent genelinde 7’nci şube olan mağaza bin 883 metrkare satış alanıyla hizmet verecek. Ayrıca merkezi lokasyonuyla ulaşım kolaylığı sağlayacak.

Tekzen Yönetim Kurulu Üyesi ve Genel Müdürü Onur Mertoğlu, “2015 yılı seçim ve tüm jeopolitik gerginliklere rağmen bizim için iyi bir yıl oldu. Yüzde 30 büyüme kaydettik. Geçen yıl 12 mağaza açtık ve yılı 107 mağazayla kapattık. Doğrudan 3 bin kişiye istihdam sağlıyoruz. Dolaylı olarak katkı sağladığımız kişi sayısı 20 bini buluyor. Türkiye’nin 7 bölgesinde varız, bu yılki yatırımlarımızı da yine 7 bölgeye yayacağız. 2016 yılında da yeni mağazalarla hız kesmeden büyümeye devam edeceğiz” dedi.

Mobilyadan aydınlatmaya, banyo dolaplarından küçük ev aletlerine, inşaat-tesisat malzemelerinden bahçe dünyasına kadar uzanan geniş ürün yelpazesi bulunan Tekzen, deneyimli personel kadrosu ve zengin ürün seçenekleriyle hizmet veriyor.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz