Ana Sayfa Gündem Tekzen mağazasını Bamboo AVM’ye taşıdı

Tekzen mağazasını Bamboo AVM’ye taşıdı

Türkiye’nin en yaygın satış ağına sahip yapı market zinciri olan Tekzen, 2011’de Aydın’ın Nazilli ilçesinde hizmete açtığı ekspres mağazasını Bamboo AVM’ye taşıdı.

2011 yılında Nazilli’de açtığı ilk mağazasını yeni konseptiyle Bamboo AVM’ye taşıyan Tekzen, yeni şubesinde hizmete başladı. Mağaza açılışı, Tekzen Mağazalar Kurum Müdürü Hasan Şener Bilge, Operasyon Müdürü Ekrem Erol, Bölge Müdürü Suat Yıldırım’ın katılımlarıyla gerçekleşti.

Tekzen, yeni şubesiyle Nazilli’deki müşterilerine, yeni konseptini ve yapı market sektörünün en kaliteli ürünlerini sunuyor.
Toplam 2 bin 642 m2 satış alanına sahip olan Nazilli Tekzen, mobilyadan ev ve mutfak gereçlerine, inşaat ve tesisat malzemelerinden elektrik, aydınlatma ürünlerine, bahçe dünyasından evcil hayvan dünyasına kadar on binlerce çeşit ürün yer alacak. Ayrıca açılışa özel yüzlerce üründe fırsat da Tekzen Kart sahibi Nazilli’leri bekliyor.

Yılın ilk yarısında 5 yeni mağaza açarak yurt genelinde 112 mağazaya ulaşan Tekzen, Ege Bölgesi’ndeki yatırımlarına devam ederek, müşterilerine kaliteli ürünleri daha uygun fiyatlara sunarak, müşteri deneyimi ile istedikleri standardı yakalayabilecekleri bir mağazacılık hizmeti sunuyor.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz