Ana Sayfa Gündem Tchibo Türkiye’nin 56. mağazası Çorlu’da açılıyor

Tchibo Türkiye’nin 56. mağazası Çorlu’da açılıyor

Özgün perakendecilik anlayışı, her ihtiyaca ve zevke hitap eden ürün skalasıyla Türkiye’de 2005’den bu yana hizmet veren Tchibo, 18 Haziran’da Çorlu’daki ilk mağazasının kapılarını, Çorlu Trend Arena AVM’de açıyor. Türkiye’de 56. mağazasını açacak olan Tchibo, açılışta düzenlenecek renkli etkinliklerle Çorlu’da tasarım ve fonksiyon severlere “merhaba” diyecek.

Dünya kahve sıralamasında üst sıralardaki yerini yıllardır muhafaza eden ve haftalık temalarıyla birbirinden farklı ve pratik ürünleri müşterilerinin beğenisine sunan Tchibo, Çorlu’daki ilk mağazasını açıyor. Çorlu Trend Arena AVM içerisinde hizmete girecek Tchibo mağazası, rengârenk ve farklı ürün seçenekleriyle, bayram öncesi alışverişler için en zengin alternatifleri tüketicileriyle buluşturacak. Özellikle mutfak ürünleriyle iftar ve bayram sofralarına tasarım ve yenilik katan Tchibo, Çorlu’da da konfor ve tasarım severlerin buluşma noktası olmayı hedefliyor. Hem özel günlerin hem de sıradan bir günü özel kılmak isteyenlerin aradıklarından fazlasını bulabilme imkânını sunan Tchibo, her hafta Çarşamba günü sunduğu yepyeni bir temayla; ayakkabıdan mayoya, kahvaltı tabaklarından müzik setlerine uzanan 2 bine yakın farklı ürünle ziyaretçilerini karşılıyor.

Kahve deneyimi Çorlu’da

Banyodan bahçeye, çok zengin ürün yelpazesinin yanı sıra, her damak tadına uygun kahve çeşitleriyle de adından söz ettiren Tchibo, kahve severleri, gerçek kahve deneyimini yaşamaya davet ediyor. Dünyanın en büyük dört kahve üreticisinden biri olan Tchibo’nun yüzde 100 Arabica kahve çekirdekleri, kahve uzmanları tarafından Brezilya, Guatemala gibi dünyanın en iyi kahve yetiştirilen bölgelerinden seçiliyor. Öğütülmüş kahve, çözünebilir hazır kahve ve çekirdek kahvelerden oluşan geniş ürün yelpazesindeki tüm ürünleri Fair Trade (Adil Ticaret) ve Rainforest Alliance Q sertifikalarıyla tüketiciye sunuluyor.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz