Ana Sayfa Gündem TeknoSA’ya 3 ödül birden

TeknoSA’ya 3 ödül birden

Türkiye’de bilişim alanında yapılan kapsamlı araştırmalardan biri olan “Bilişim 500”de TeknoSA’ya ödül yağdı. Bu yıl 17’nci kez düzenlenen Bilişim 500 araştırması sonucunda hem Perakende Zinciri Ana Kategori dalında hem de Görüntü ve Ses Sistemleri kategorisinde birincilik ödülünü alan TeknoSA, Bilgi Teknolojileri kategorisinde ise ikincilik ödülüne layık görüldü.

Türkiye teknoloji perakendeciliği sektörünün lideri TeknoSA, bu yıl 17’ncisi düzenlenen Bilişim 500 araştırması sonucunda 3 ödüle birden layık görüldü. BTHaber ve M2S Araştırma şirketi tarafından yapılan, “Türkiye’nin İlk 500 Bilişim Şirketi” araştırmasının sonuçları, Ulaştırma, Denizcilik ve Haberleşme Bakanlığı Müsteşar Yardımcısı Galip Zerey’in de katılımıyla gerçekleştirilen törenle açıklandı.

Türkiye bilişim sektörünün gelişimi ile ilgili birçok veriyi içeren, markaların performanslarını ölçme ve pazardaki konumlarını analiz etme fırsatı yakaladıkları Bilişim 500 araştırmasının sonuçlarına göre TeknoSA, hem Perakende Zinciri Ana Kategori dalında hem de Görüntü ve Ses Sistemleri Kategorisinde birinciliği kazanarak sektördeki liderliğini bir kez daha ortaya koydu. Aldığı iki ayrı birincilik ödülü ile törene damga vuran TeknoSA, Bilgi Teknolojileri kategorisinde ise ikincilik ödülüne layık görüldü.

Ödüllerle ilgili değerlendirmesini paylaşan TeknoSA Genel Müdürü Bülent Gürcan “Türkiye’nin lider teknoloji perakende şirketi olarak tüketicilerin teknoloji ürün ve hizmetlerine kesintisiz erişmesi için çalışmalarımıza hız kesmeden devam ediyoruz. Bu ödüller liderliğimizi pekiştirirken, önümüzdeki yıllarda da sektöre ve tüketicilerimize daha fazla değer sunma yolunda bize güçlü bir motivasyon sağlıyor” diye konuştu.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz