Ana Sayfa Marka-Mağaza TeknoSA’dan, Milli Takım’a yeni reklam filmi

TeknoSA’dan, Milli Takım’a yeni reklam filmi

2007 yılından bu yana Milli Takımlar Teknoloji Tedarikçisi olan TeknoSA, Euro 2016 öncesi Milli Takımımıza olan desteğini bir reklam filmi ile taçlandırdı. 9 yıldır olduğu gibi Euro 2016 yolunda da Milli Takımımızı yalnız bırakmayan TeknoSA, yeni reklam filminde “herkes için kırmızı, herkes için beyaz, herkes için teknoloji” diyor.

9 yıldır verdiği destekle Milli Takımımızı son teknoloji ürünlerle donatan Türkiye teknoloji perakendeciliğinin lideri TeknoSA, Euro 2016 yolunda da Milli Takımımızı yalnız bırakmadığını yeni reklam filmi ile bir kez daha gösterdi. Maç esnasında milyonları başına toplayan “ekranların” futboldaki yerine değinilen reklam filminde, “ekran toteminin” öneminden de bahsediliyor.

TeknoSA mağazasında geçen reklam filminde, gün bitimiyle birlikte ışıkların ve kepenklerin kapanmasının ardından, tüm ekranlar bir anda aydınlanıyor ve ekranlarda Türkiye Futbol Direktörü Fatih Terim ile birlikte milli takımımızın görüntüleri yer almaya başlıyor. Arka planda ekranların birleştirici gücünden bahsedilen reklam filminde, Milli Takımın Fransa destanı öncesinde “Herkes için kırmızı, herkes için beyaz, herkes için teknoloji” vurgusu yapılıyor.

Reklam filmi TV’lerde yayınlanmaya başlamadan önce geçtiğimiz gün ilk kez, Türkiye Futbol Direktörü Fatih Terim, Milli Takım oyuncuları ve TeknoSA Genel Müdürü Bülent Gürcan ile birlikte Antalya TeknoSA mağazasında beğeniyle izlendi. Reklam filmi, Sportsnet tarafından hazırlandı. Filmin yönetmenliğini Burcu Matur, yapımcılığını ise Kala Film üstlendi.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz