Ana Sayfa Marka-Mağaza TeknoSA teknoloji devleri ile buluştu

TeknoSA teknoloji devleri ile buluştu

Las Vegas’ta devam eden Tüketici Elektroniği Fuarı’na (CES) katılan TeknoSA Genel Müdürü Bülent Gürcan 2017 yılında teknolojinin gündeminin yine çok yoğun olacağını söyledi. Hayatın farklı alanlarına dokunan yepyeni ürünleri yeni yılda tüm satış kanallarından Türkiye ile buluşturacaklarını belirten Gürcan, “2017’de de teknolojide tek adres TeknoSA olacak” dedi.

Las Vegas Nevada’da bu yıl 50.si düzenlenen dünyanın en büyük tüketici elektroniği fuarı CES’te dünya markalarının temsilcileri ile bir araya gelen TeknoSA Genel Müdürü Bülent Gürcan, 2017’de teknoloji gündeminin çok yoğun olacağını söyledi.

Pek çok markanın 2017’de yepyeni ürünler piyasaya süreceğini belirten Gürcan, “Hayatın farklı alanlarında yeni ürünler görmeye devam edeceğiz. Biz de TeknoSA olarak, hem teknoloji ürünlerindeki gelişmelerin yaratacağı hareketlilik hem de yenilikçi hizmetlerimiz ve uygulamalarımız ile değer yaratmaya devam edeceğiz. Pek çok markanın yepyeni ürünlerini yeni yılda tüm satış kanallarından Türkiye ile buluşturacağız. 2017’de teknolojide tek adres yine TeknoSA olacak” dedi.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz