Ana Sayfa İNDEKS Teknosa Teknosa Denizli’de ikinci mağazasını açtı

Teknosa Denizli’de ikinci mağazasını açtı

Türkiye’nin en yaygın mağaza ağına sahip teknoloji perakende şirketi Teknosa, Denizli’deki ikinci mağazasını Teras Park AVM’de açtı. Mağaza yatırımlarında hız kesmeyen Teknosa, Türkiye’nin 69 ilinde 200’a yakın satış noktasında teknoloji severlerle buluşuyor.

Teknoloji alışverişinde kapsamlı müşteri deneyimine odaklanan Sabancı Holding iştiraklerinden Teknosa, çoklu kanal stratejisi çerçevesinde mağaza yatırımlarını sürdürüyor. Türkiye’nin 69 ilinde 200’e yakın satış noktasında teknoloji severlerle buluşan Teknosa, Denizli’deki ikinci mağazasını Teras Park AVM’de açtı. Teknosa Genel Müdürü Sitare Sezgin ile Teknosa Perakende Satış Genel Müdür Yardımcısı Enver Yelkenci’nin de aralarında bulunduğu üst düzey yöneticilerin katılımıyla açılışı yapılan mağaza, hizmete başladı.

Müşterilerin teknolojiye dair tüm ihtiyaçlarını en iyi deneyimle sunmak için dijital kanallarla birlikte mağaza yatırımlarını sürdüren Teknosa’nın yeni mağazasında telekomdan bilgi teknolojilerine, tüketici elektroniğinden küçük ev aletlerine ve aksesuarlara en çok ihtiyaç duyulan teknoloji ürünleri tüketicilerin beğenisine sunuldu.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz