Ana Sayfa Gündem Tekin Acar 80. mağazasını açtı

Tekin Acar 80. mağazasını açtı

Tekin Acar Cosmetics 80. mağazasıyla, İstanbul Pendik Neomarin AVM’de müşterileriyle buluştu.

Türkiye genelindeki mağazalaşma atağına büyük bir hızla devam eden Tekin Acar Cosmetics, 80. mağazasını İstanbul Pendik Neomarin AVM’de açtı. Türkiye selektif kozmetik pazarının lideri olan Tekin Acar Cosmetics, mağazalarında 20 binin üzerinde ürününü, müşterileriyle buluşturuyor.

İstanbul Pendik Neomarin AVM’de açılan Tekin Acar Cosmetics, cilt bakımından makyaja, parfümden saç bakımına kadar dünyaca ünlü markaların birbirinden renkli ürünlerini açılışa özel hediyeler ve indirim fırsatları ile sunuyor.

Tekin Acar Cosmetics Exclusive markaları, modern mağaza dekorasyonu, tüm markaların servisini sunabilen kendine ait eğitimli personeli, her mağazada özgür ve güvenli alışveriş imkanı sunan ürün bilgi monitörleriyle, kozmetik tutkunlarına birçok ayrıcalık sağlıyor.

Marka, kendine değer veren, yaşamının her anında iyi görünmek ve mutlu olmak isteyen herkesin güzellik deneyimini keyifle yaşadığı yeni mağazasını İstanbul Pendik Neomarin AVM ile devam ettiriyor. Türkiye’de selektif kozmetik pazarında lider konumda olan Tekin Acar Cosmetics, önümüzdeki aylarda da yeni kentlerde, yeni mağaza açılışlarıyla pazar payını her geçen gün artırarak liderliğini korumaya devam edecek.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz