Ana Sayfa Gündem Tekin Acar 78. mağazasını Troypark AVM’de buluşturdu

Tekin Acar 78. mağazasını Troypark AVM’de buluşturdu

Türkiye genelindeki mağazalaşma atağına büyük bir hızla devam eden Tekin Acar Cosmetics, 78. mağazasını Çanakkale Troypark AVM’de açtı.Türkiye selektif kozmetik pazarının lideri olan Tekin Acar Cosmetics, mağazalarında 20 binin üzerinde ürününü, müşterileriyle buluşturuyor.

Çanakkale’deki ilk mağazasını Troypark AVM’de açan Tekin Acar Cosmetics, cilt bakımından makyaja, parfümden saç bakımına kadar dünyaca ünlü markaların birbirinden renkli ürünlerini açılışa özel hediyeler ve indirim fırsatları ile sunuyor.

Tekin Acar Cosmetics Exclusive markaları, modern mağaza dekorasyonu, tüm markaların servisini sunabilen kendine ait eğitimli personeli, her mağazada özgür ve güvenli alışveriş imkanı sunan ürün bilgi monitörleriyle, kozmetik tutkunlarına birçok ayrıcalık sağlıyor.

Tekin Acar Cosmetics, kendine değer veren, yaşamının her anında iyi görünmek ve mutlu olmak isteyen herkesin güzellik deneyimini keyifle yaşadığı yeni mağazasını Çanakkale Troypark AVM ile devam ettiriyor. Türkiye’de selektif kozmetik pazarında lider konumda olan Tekin Acar Cosmetics önümüzdeki aylarda da yeni kentlerde, yeni mağaza açılışlarıyla pazar payını her artırmayı hedefliyor.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz