Ana Sayfa Gündem Tavuk Dünyası, Çorum AHL Park AVM’de açıldı

Tavuk Dünyası, Çorum AHL Park AVM’de açıldı

Ödüllü lezzetleri ile 100’ün üzerinde şubesinde hizmet veren Tavuk Dünyası, Çorum şubesiyle büyümeye devam ediyor. Çorum’daki ikinci restoranıyla AHL Park AVM’de hizmete giren Tavuk Dünyası, enfes lezzetleri ile Çorumluları bekliyor.

Tavuk Dünyası, tavuk ağırlıklı menüleri, doyurucu tabağı ve uygun fiyatıyla Türkiye’deki yeme – içme sektöründe, kendisine açtığı yepyeni bir kulvarda yeni şubeleri ile büyümeye devam ediyor.
Türk damak tadına uygun, tavuk ağırlıklı menüleri, enfes soslu makarna ve taptaze Akdeniz salata ile birlikte lezzeti ve dengeli beslenmeyi bir arada sunan Tavuk Dünyası, tavuk ağırlıklı menülerinin yanı sıra; başlangıç, kırmızı et, çocuk ve tatlı menüleriyle Çorum’daki ikinci restoranı AHL Park AVM’de hizmet vermeye başladı.

Benzersiz lezzetlerin peşinde, sürekli yeni keşifler yaparak birbirinden enfes tarifler geliştiren Tavuk Dünyası, menülerini, dünyanın farklı mutfaklarından aldığı ilham ile kendi AR-GE mutfağında, baş şefin liderliğinde, özgün marinasyon yöntemi ve dünya lezzetlerini taşıyan gizli reçetelerle hazırlanıyor.
Ödüllü lezzet ve konsept
Karbonhidrat, protein ve sebze içeren “uzun tabakta servis” konseptini Türkiye’de uygulayan öncü restoran zinciri Tavuk Dünyası, menüsünde bulunan “Kekiklim” ve “Şefin Tavası” ürünleri ile Uluslararası Lezzet ve Kalite Enstitüsü (The International Taste & Quality Institute – iTQi) tarafından düzenlenen “2016 Üstün Lezzet Ödülü” aldı, Business Initiative Directions (BID) tarafından sektöründe lider kurumlara verilen 2014 International Star for Quality Uluslararası Kalite Yıldızı” ve Dünya Tüketici Akademisi tarafından verilen 2012 ve 2013 restoran dalı “Gıda Kalite” ve “Kaliteli Marka” ödüllerinin sahibi oldu.

“Tüm Tüketicilere Tavsiye Ediyoruz”un üye tüketiciler arasında son bir yıl içinde markaya ilgi ve kalite açısından markaların beğeni ve derecesini ölçtürdüğü 2014 yılı restoran dalında “En Çok Beğenilen ve Tercih Edilen Marka” Tavuk Dünyası seçildi.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz