Ana Sayfa İNDEKS Sultanahmet Köftecisi Tarihi Sultanahmet Köftecisi Bakırköy şubesini açtı

Tarihi Sultanahmet Köftecisi Bakırköy şubesini açtı

Tarihi Sultanahmet Köftecisi, İstanbul’daki şubelerine bir yenisini daha ekledi.

96 yıllık lezzet geleneğini yurt içinde ve yurt dışında yaymayı hedefleyen Sultanahmet Köftecisi, şube ağına Bakırköy’ü de ekledi. İşletmeciliğini gazeteci-yazar İlhan Metin’in yaptığı Tarihi Sultanahmet Köftecisi Bakırköy Şubesi’nin açılışına iş, sanat ve basın camiasından konuklar renk kattı. Sultanahmet Köftecisi Yönetim Kurulu Üyesi Mert Tezçakın, “Sırada Münih var, ardından da İngiltere’de şube açılışımız olacak” dedi.

Tarihi Sultanahmet Köftecisi’nin Yönetim Kurulu Üyesi Mert Tezçakın, açılışta yaptığı konuşmada, kurucuları Mehmet Seracettin Efendi’nin 1920’de kömürlükten bozma bir dükkanda attığı adımın, bugün bir dünya markasına dönüştüğünü söyledi.

Şirkette bayrağı dördüncü kuşağın devralmasıyla birlikte yurt dışı projelere hız verdiklerini anlatan Tezçakın, “Azerbaycan’da 3 şube açtık. Sırada Münih var, ardından da İngiltere’de şube açılışımız olacak. Babam, yönetim kurulu başkanımız Mehmet Tezçakın İngiltere’de olduğu için bugün aramızda bulunmuyor. Orada da büyük yatırımlarımız olacak ve şu an altyapısı hazırlanıyor. Hedefimiz 100. yılımızı kutlayacağımız 2020 yılında en az 3 kıtada onlarca şubesi olan bir işletme olabilmek” diye konuştu.

Bakırköy Zeytinlik Mahallesi Ebuziya Caddesi No: 70/A adresinde hizmet verecek Sultanahmet Köftecisi’nin açılışına ünlü sanatçılar Selahattin Alpay, Yağız, Ferman Toprak, Ankaralı Yasemin, Hatice ve Mehmet Yakar katıldı.

Açılışta, Sultanahmet Köftecisi’nin Yönetim Kurulu üyelerinden Sinan Tezçakın ile Genel Müdür Burak Duman da hazır bulundu.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz