Ana Sayfa AVM Tales Matematik Müzesi, Maltepe Park’ta

Tales Matematik Müzesi, Maltepe Park’ta

Sömestir tatilinde çocuklara ilgi çekici ve eğitici fırsatlar sunmayı amaçlayan Maltepe Alışveriş Merkezi, Türkiye’nin tek matematik müzesi Tales Matematik Müzesi’ni ziyaretçilerinin ayağına getiriyor.

Ece Türkiye tarafından yönetilen Maltepe Park Alışveriş Merkezi, Aydın’a gitme fırsatı veya zamanı bulamayan öğrenciler için Türkiye’nin ilk ve tek; Avrupa’nın ise en kapsamlı matematik müzesini 30 Ocak – 9 Şubat tarihleri arasında İstanbul’a taşıyor.

Maltepe Park Alışveriş Merkezi’ni bu tarihlerde, saat 12.00 – 18.00 arasında ziyaret edenler, 7’den 70’e her yaş grubuna seslenen Tales Matematik Müzesi’nde, matematiğin özünün mantıksal ve analitik düşünme olduğunu deneylerle gösteren farklı bir dünya ile tanışacaklar.

Öğrencilerin dinlenme ve eğlenme zamanı sömestir döneminde, çocukların yaşamlarında yeni ufuklar açmayı hedefleyen Maltepe Park Alışveriş Merkezi, ailelerin ve okulların büyük ilgi göstererek, Aydın’a geziler düzenlediği, Tales Matematik Müzesi’ni, ziyaretçilerinin ayağına getirerek, bir hizmete daha imza atmış oldu.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz