Ana Sayfa İNDEKS Arby's TAB Gıda’nın aranan lezzetleri Hepsiburada’da

TAB Gıda’nın aranan lezzetleri Hepsiburada’da

Türkiye’nin hızlı servis restoran zinciri sektörü lideri TAB Gıda, Türkiye’nin lider e-ticaret platformlarından Hepsiburada ile lezzetli bir kampanyaya imza attı. Yemek Haftası’na özel gerçekleştirilen iş birliği ile 28 – 31 Ocak tarihleri arasında Hepsiburada web sitesi ve uygulamasında TAB Gıda markalarına özel indirim kuponları satışa sunulacak.

Türkiye’nin hızlı servis restoran zinciri sektörü lideri TAB Gıda, Türkiye’nin lider e-ticaret platformlarından Hepsiburada ile lezzetli bir iş birliği hayata geçirdi. Hepsiburada Yemek Haftası’na özel olarak tasarlanan kampanyada, Hepsiburada web sitesi ve uygulamasında TAB Gıda markalarına özel indirim kuponları satışa sunulacak.

28 – 31 Ocak tarihleri arasında düzenlenecek kampanya ile Hepsiburada web sitesi ve uygulamasında TAB Gıda çatısı altındaki Burger King®, Popeyes®, Arby’s®, Sbarro®, Usta Dönerci® ve Usta Pideci® markalarına özel indirimler uygulanacak. “TAB Gıda Aradığın Lezzetler Burada!” kampanyası kapsamında, Hepsiburada’da yer alan menüler için dijital kart satın alanlar, gel-al servislerde, kendilerine özel tanımlanmış kodlarla TAB Gıda’nın Türkiye çapındaki restoranlarındaki eşsiz lezzetteki menüleri indirimli fiyatlarıyla alabilecek.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz