Ana Sayfa AVM Starcity’de sonbahar-kış defilesi

Starcity’de sonbahar-kış defilesi

Dünyaca ünlü markaları ve en outlet fiyatlarıyla, outlet alışverişin merkezi haline gelen Starcity Outlet, “Sonbahar Kış Defilesi” ile ünlü isimleri ağırlıyor.

Okan Karacan’ın sunuculuğunu yapacağı, Özlem Yıldız, İpek Tanrıyar, İlgi Gövsa ve Ece Gürsel gibi ünlü mankenlerin katılımıyla, sonbahar-kış koleksiyonlarının tanıtılacağı defilede, ünlü markaların Starcity Outlet’e özel indirimli ürünler de sergilenecek.

Starcity Outlet 14 Kasım Dünya Diyabet Günü’nünde gerçekleştireceği defilede bugüne özel hazırladığı etkinliklerle de farkındalığı artırıyor.

Birbirinden seçkin markaların Sonbahar-Kış koleksiyonlarının sergileneceği defile öncesinde; 14 Kasım Dünya Diyabet Günü’ne özel olarak, gittikçe artan diyabetin önemi ve nedenlerine Okan Karacan ve Uzman Diyetisyen Ahmet Akbulut’un söyleşileri ile dikkat çekilecek.

İlgi Gövsa’nın koreografisini, Okan Karacan’ın sunuculuğunu üstlendiği muhteşem defilede ünlü mankenleri izlemek ve keyifli bir gün geçirmek isteyenler 14 Kasım’da Starcity Outlet’te buluşacak.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz